Dobra passa Radwańskich

W dobrych humorach obserwujemy zmagania polskich zawodników na Indian Wells. Wprawdzie w poniedziałek Janowicz podzielił los Kubota i odpadł z rywalizacji singlowej, jednak obaj wciąż rywalizują w parach deblowych awansując do drugich rund. Wśród singlistów wciąż w grze są za to obie siostry Radwańskie. Ula wczoraj pokonała Hampton, która wcześniej wyeliminowała ją z rozgrywek Australian Open. Dziś do rywalizacji przystąpi Agnieszka ? Isia podejmie Kirilenko.

Polka musi być faworytką tego starcia. Jest wyżej rozstawiona w rankingu WTA ? na 4 miejscu przy 15 pozycji rywalki. Posiada z nią też bardzo korzystny bilans bezpośrednich starć ? aż 6 z 8 pojedynków rozstrzygała na swoją korzyść. Dwa plusy wyraźnie przemawiające za Polką. Także mając na uwadze, że ostatnie 6 bezpośrednich pojedynków wygrywała właśnie Radwańska.

Rzućmy jeszcze okiem na ostatnie tygodnie w wykonaniu obu zawodniczek. Kirilenko dobrze zaprezentowała się na AO, odpadając w 1/16 finału z faworyzowaną Williams. Słabo obsadzone zawody w Pattaya City już zakończyła triumfem, ogrywając po drodze średniaki rankingu WTA ? Date Krumm, Lisicki i Vesninę. W Doha zakończyła swój udział w I rundzie, z powodów zdrowotnych przerywając spotkanie z Bychkovą. Problem ten może jednak wciąż się ciągnąć za Rosjanką ? Kirilenko na Indian Wells ograła Mchale i Burdette, każdej oddając jednak jednego seta mimo, że z tymi zawodniczkami nie powinna mieć żadnego problemu.

A co u Isi? Agnieszka po wygraniu zawodów w Sydney i Auckland, dotarła do ? finału AO. W Doha uległa w ? finału wiceliderce rankingu WTA Azarence. Falstart zaliczyła w Dubaju, gdzie już w II rundzie ograła ją Kvitova. Na Indian Wells nie do końca czuję miejscową twardą nawierzchnię. W II rundzie bardzo męczyła się z Cirsteą, ostatecznie wygrywając 2-1.
W mojej ocenie nawet wobec takich problemów powinna pokonać Kirilenko. To nie jest jeszcze taka zawodniczka, która może zatrzymać Radwańską. W kolejnych rundach nie spodziewam się jednak spektakularnych triumfów Polki.

Kurs na wygraną Kirilenko wynosi 3.30, zaś za zwycięstwo Radwańskiej Bwin płaci 1.30.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.