Effector poprawi bilans?

Skład się posypał, to i wyników brakuje. Tak należy opisać sytuację AZSu Częstochowa, który w 12 kolejce Plus Ligi będzie gościł w Kielcach.

Historia spotkań tych zespołów sugeruje zatypować wygraną gości. Częstochowianie radzili sobie dotąd z Kielczanami, jednak w aktualnej sytuacji kadrowej trudno będzie im poprawić ten bilans. Tym samym wyczuwam szansę przed Kielczanami. Effector wprawdzie nie grywa ostatnio efektownie, ale rywalizował z drużynami ze szczytu tabeli. Z drużyn o niższym potencjale sportowym (Trefl, Indykpol, AZS, Effector) najbardziej mi się podoba. Liczę na to, że w sobotę potwierdzi moją opinię i u siebie pokona AZS.

Częstochowianie wygrali przecież dotąd 1 spotkanie i aż w 10 odnieśli porażkę. AZS uległ u siebie Olsztynianom 1-3, Delekcie 1-3 i Politechnice 0-3, był o krok od sensacji w Kędzierzynie a jedyną wygraną zanotował właśnie w Reszowie z Resovią. Z zespołami z górnej połowy tabeli widać grywać potrafią. Tymczasem Kielczanie wygrywali w Gdańsku 0-3, urwali punkty Politechnice 2-3, ale z zespołami z góry tabeli zawodzi ? 3-0 w Delectą, 3-1 ze Skrą, 0-3 z Zaksą.

Bilans bezpośrednich spotkań nie wskazuje na Effector. Kielczanie od 2010 roku wygrali tylko jedno starcie z AZS, a w 2012 roku przegrali wszystkie 4 starcia ? bilans setów 3-12. Nie mniej jednak w szeregach AZS nie ma już choćby Murka, a Częstochowianie mają najgorszy bilans w lidze. Kiedy Effector ma poprawić ten bilans jak nie w sobotę?

Kurs na Effector wynosi 1.20, zaś za wygraną AZS Betclic płaci 4.00.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.