Effector rozprawi się z Treflem?

W sobotę czeka nas także starcie w Kielcach. Miejscowy Effector podejmie Trefl Gdańsk. W tym spotkaniu liczę na dobrą postawę gospodarzy.

Obaj sobotni rywale prezentują podobny poziom ligowy i właściwie cały sezon oscylują w dolnych rejonach tabeli. Nie mogą rywalizować ze Skrą, Jastrzębskim Węglem czy Delektą. Między sobą rozgrywają jednak ciekawe spotkania, niestety o odpowiednio niższym poziomie, ale o dużej stopie zmienności.

Nie mniej jednak z drużyn o niższym potencjale sportowym Plus Ligi, Effector robi na mnie najlepsze wrażenie. Kielczanie w gronie z Treflem, Indykpolem i Wkręt-Metem pokazują się z najlepszej strony. Po 14 kolejkach ligowych zdobyli 16 oczek, z bilansem 6 zwycięstw i8 porażek zajmują 7 miejsce w tabeli. Tymczasem gdański Trefl jest nieco niżej, punktów zdobył tylko 11 i ma bilans 4 zwycięstw i 10 porażek. Już nawet notujący fatalny start w rozgrywkach Indykpol wyprzedził Gdańszczan w tabeli.

Kielczanie ostatnio z dużymi problemami punktują w lidze. W starciu z ZAKSĄ nie mieli żadnych szans, ale już bardzo postawili się Wiceliderowi z Jastrzębia ulegając tylko 2-3. Później mieli planową porażkę w Bydgoszczy, by rozpocząć maraton spotkań w Kielcach. W wymiarze 3-2 radzili sobie z Częstochowianami i Olsztynianami, a na wyjeździe wygrali nawet w Warszawie z Politechniką 2-3. Nie powinny zatem dziwić moje dobre przeczucia odnośnie Effectora przed sobotnim starciem Plus Ligi.

W Gdańsku nie mają już tak dobrego samopoczucia. Trefl bez punktów wracał z Rzeszowa, Bełchatowa, a sensacyjna wygrana z ZAKSĄ była tylko przypadkiem. Później Gdańszczanie wrócili do swojego normalnego poziomu, łatwo dali się ograć Jastrzębskiemu Węglowi 1-3, a przed tygodniem ledwo wygrali u siebie z outsiderem ligowym z Częstochowy.

Typują w sobotę wygraną gospodarzy z Effectora. Tym bardziej że Kielczanie w pierwszej części sezonu wygrali w Gdańsku z Treflem 0-3.

Kurs na Effector wynosi 1.48, zaś za wygraną Trefla Bwin płaci 2.45.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic