Ekstraklasa: W poniedziałek Czarne Koszule przypomną sobie, jak się gra w piłkę?

W poniedziałek zostanie rozegrane ostatnie spotkanie 21 kolejki polskiej Ekstraklasy. Zgodnie z terminarzem rozgrywek Polonia Warszawa podejmie Jagiellonię Białystok.

W stolicy znów wrze po ostatnich słabych wynikach zespołu. Czarne Koszule w pewnym momencie były już nawet na 2 miejscu w tabeli, a właściciel klubu liczył nawet na walkę klubu o tytuł mistrzowski. Inauguracyjna wygrana w Łodzi po przerwie zimowej wydawała się sprzyjać tym oczekiwaniom, otrzeźwienie miało przyjść lada moment. Polonia najpierw przegrała u siebie z Widzewem, by tydzień później zgodnie z dotychczasową statystyką przegrać w Bełchatowie. Na razie w klubie powstrzymano się od nagłych decyzji personalnych, choć sam Wojciechowski nie jest już tak pewny słów, iż tylko trener Zieliński może doprowadzić jego zespół na szczyt. Tylko wygrana w poniedziałek może przywrócić nadzieje Polonistów chociaż na puchary europejskiej.

A rywal wydaje się spełniać te oczekiwania. Do Warszawy przyjeżdża zespół Jagielloni, który jest znany z tego, że na wyjazdach gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Goście równie fatalnie prezentują się po przerwie zimowej, przegrywając w Kielcach, zaledwie remisując z Cracovią na wyjeździe, a w ostatniej kolejce przegrywając u siebie z Ruchem. Jaga wydaje się być totalnie rozbita po ostatnich zmianach organizacyjnych. Dużą niewiadomą jest, jak na stanowisku trenerskim odnajdzie się były reprezentant Polski Tomasz Hajto.

Statystycznie rzecz ujmując Jaga nie ma większych szans na powiększenie swojej zdobyczy punktowej w poniedziałek. Od 2007 roku Poloniści 5 razy podejmowali zespół z Białegostoku u siebie, ostatecznie 4 pojedynki rozstrzygając na swoją korzyść i raz remisując. A jak będzie jutro?

Kurs na Polonię wynosi 1.60, remis jest wyceniany po 3.60, zaś za wygraną Jagielloni Bwin płaci 5.75.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN