Eliminacje Euro 2012: Gdzie będzie niespodzianka?

Wtorkowe mecze Eliminacji do ME w Polsce i na Ukrainie nie zapowiadają się zbyt interesująco dla koneserów piłki nożnej. W większości przypadków mamy do czynienia ze starciami, w których z góry możemy wskazać zdecydowanego faworyta.

Azerbejdżan ? Niemcy

Goście po zwycięstwie z Austrią i sprzyjającym im remisie Belgii z Turcją mogą już praktycznie czuć się pewni awansu. Azerowie jak zwykle walczą, o to by nie zająć ostatniego miejsca w grupie, więc koncentrują się raczej na rywalizacji z Kazachstanem. Niemcy wygrają, a rozmiary ich zwycięstwa to już inna kwestia.

Białoruś ? Luksemburg

Tutaj również trudno znaleźć argumenty przemawiające za tym, że ta potyczka może mieć znamiona wyrównanej. Chyba jednym z nich jest fakt, że Luksemburczycy dość sensacyjnie w pierwszym starciu obu ekip zremisowali z faworyzowaną Białorusią. 0-0. Mająca za plecami Rumunię, Albanię oraz Bośnię i Hercegowinę reprezentacja Białorusi nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów.

Szwecja ? Finlandia

Chyba najciekawsze z wtorkowych spotkań. ?Skandynawskie derby? mają szczególny ciężar gatunkowy dla Finów, którzy tracą obecnie 6 punktów do Szwecji. Zważywszy jednak na formę, jaką prezentują goście w ostatnich spotkaniach trudno być optymistą przed pojedynkiem w Sztokholmie. Szwedzi powinni wygrać i umocnić się na drugiej lokacie
w tabeli!

Bośnia i Hercegowina ? Albania

Szumne zapowiedzi Bośniaków przed starciem z Rumunami, nie potwierdziły się na murawie. Goście właściwie nie istnieli od początku meczu dając sobie narzucić styl gry Rumunów, którzy za sprawą Mutu i Maricy odarli ich z marzeń o awansie. Sytuacja a tabeli jest trudna, ale nie beznadziejna. Zwycięstwo z Albanią, która jest typowo drużyną własnego obiektu powinno pomóc gospodarzom wrócić na właściwe tory.

San Marino ? Węgry

Tutaj jakikolwiek komentarz jest zbędny. Amatorzy z San Marino w tych eliminacjach ponownie są bardzo hojni. Trzydzieści straconych bramek w 6 meczach, mówi samo za siebie. Oczywiście nie udało się im również trafić do siatki rywali. Trudno spodziewać się, zatem, by byli oni jakąkolwiek przeszkodą dla walczących jeszcze o awans Madziarów.

Wyspy Owcze ? Estonia

Niby w tej parze także mamy zdecydowanego faworyta, ale jednak nie do końca. Wyspy Owcze już nie raz w Eliminacjach sprawiły kłopoty faworyzowanym drużynom. Mam tu na myśli Szkocję przed paroma laty (2-2), a w tej edycji również Irlandię Północną (1-1).
Estończycy jednak mają jeszcze o dziwo iluzoryczne szanse na awans, a trzy ?oczka? zdobyte na Wyspach Owczych przybliżyłyby ich znacznie do tego celu. Wydaje się jednak, że gdzieś we wtorkowych spotkaniach niespodzianka musi być i to spotkanie jest według nas najmniej pewne.

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 200 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.