Eliminacje ME: Wenta wprowadzi Orły do turnieju?

Po słabym w wykonaniu Polaków występie na Mistrzostwach Świata Biało-Czerwoni znaleźli się w trudnej sytuacji, która groziła brakiem udziału naszych szczypiornistów na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w styczniu 2012 w Serbii.

Polacy otrzymali jednak szansę na uczestnictwo w eliminacjach do turnieju. Orły Wenty trafiły do grupy ze Słowenią, Portugalią i Ukrainą. Przed rozpoczęciem turnieju tylko drużyna Słowenii miała papierowe szanse, aby rywalizować z drużyną Wenty jak równy z równym. Tymczasem słaba dyspozycja z MŚ odbijała się czkawką również w eliminacjach do ME.

Polacy najpierw przegrali na Słowenii 30:28, by następnie ograć rywali w meczu rewanżowym 32:27. Wobec podobnych rozstrzygnięć w rywalizacji Portugalii z Ukrainą (po 1 porażce i zwycięstwie) Polacy stanęli przed szansą wywalczenia awansu do turnieju głównego.

Aby stało się to faktem, Polacy musieli pokonać Ukrainę, a Słowenia nie mogła przegrać z Portugalią. Biało-Czerwoni wykonali swoją część planu, pewie wygrywając na Ukrainie 26:32, jednak Portugalczycy nie złożyli broni i również wygrali 31:29.

vTym samym o awansie do turnieju głównego ME zdecyduje bezpośredni mecz między Polską a Portugalią. W niedzielę zespół Wenty podejmie rywali w Poznaniu. Czy Wielkopolska będzie szczęśliwa dla Orłów?

Dotychczas zaledwie raz mierzyły się obie drużyny. W pierwszym meczu eliminacyjnym do ME Portugalia zremisowała z Polakami 27:27. Taki wynik w Poznaniu będzie oznaczał konieczność przeprowadzenia dogrywki.

W oczach bukmacherów to Polacy są faworytami niedzielnego spotkania.

Ich zdaniem to nasza reprezentacja będzie uczestniczyć w ME. Za zwycięstwo Polaków Bwin płaci 1,15, zaś za wygraną Portugalii oferowany jest kurs 6.00

Już teraz otwórz konto na Bwin, odbierz swój bonus i wskaż swojego faworyta w walce o udział w Mistrzostwach Europy 2012.

Zwróć też uwagę na nasze typy odnoszące się do powyższego meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.