Errani vs Vinci

Może to nie zawodniczki ze ścisłej czołówki rankingu, jednak ich rywalizacja zapowiada się interesująco. Włoszki zamierzą się jutro w ćwierćfinale US Open. Bukmacherzy nie mają swojej faworytki w tym pojedynku. Jeszcze wczoraj Bwin sprzyjał bardziej Errani, jednak dziś sytuacja się ustabilizowała i nie ma pojęcia, w jaki sposób rozstrzygnie się to spotkanie.

Typerzy zaczęli obstawiać wygraną Vinci, ale czy słusznie? Choć obie Włoszki mają podobny potencjał to my jednak typujemy wygraną Errani. Dlaczego?

Errani jest nieco wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA niż Vinci (odpowiednio 10 i 19 miejsce). Ponadto radzi sobie z tą rywalką w bezpośrednich starciach, w 5 ostatnich pojedynkach wygrała 3 razy. Są to jednak 3 najświeższe pojedynki tych zawodniczek, w tym z Acapulco 2012. Wprawdzie grywały tam na innej nawierzchni niż ta z US Open, jednak wygrana to wygrana.

Za Vinci przemawia drabinka US Open. Włoszka wyeliminowała z Wielkiego Szlema dużo ciekawych zawodniczek. Rozpoczęła od wygranej nad Ulą Radwańską, by później rozprawić się kolejno ze Shvedovą, Cibulkovą i Agnieszką Radwańską. Ta ostatnia wygrana nas szczególnie boli, jednak pamiętajmy, że Isia słabo radzi sobie na kortach twardych, zdecydowanie lepiej radzi sobie na innych nawierzchniach. Stąd można było spodziewać się takiego obrotu spraw, wygrana nad Radwańską nie powinna zatem być sygnałem o wyjątkowo dobrej formie Vinci.

Co ważniejsze, Errani może i początkowo miała słabsze rywalki na US Open (Muguruza, Pushevna, Puchkova), ale później rozprawiła się z Kerber 2-0. A przecież ta zawodniczka w Cincinnati ogrywała na podobnej nawierzchni samą Serenę Williams, podobnie jak na innych zawodach z Radwańską. Ta wygrana już coś dla nas znaczy i sugeruje spojrzeć nieco przychylniejszym okiem na Errani.

We włoskim pojedynku na US Open typujemy zatem wygraną Errani

Kurs na Errani wynosi 1.87, zaś za wygraną Vinci Bwin płaci 1.87,

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN