Euro 2012: Co słychać przed imprezą?

Pierwszy mecz na turnieju EURO 2012 już o krok. Po zakończeniu sezonów ligowych w Europie najlepsi zawodnicy zjechali się na zgrupowania swoich krajów, by wspólnie przygotować się do występu w zawodach.

Także Polacy po wakacjach w Turcji stawili się w Austrii, by odbyć ostatnie już zgrupowania. W między czasie mieli odbyć 4 mecze sparingowe, by sprawdzić na ile ustawienia treningowe sprawdzają się na boisku. I tak, w pierwszy meczu polska reprezentacja ograła amatorski klub z Lienz 8-0. Co ciekawe, nominalny napastnik Kucharczyk zagrał na prawej obronie, dwa razy trafiając do siatki rywala. To zapewne tylko rozwiązanie czasowe, nie spodziewamy się aż takich eksperymentów Smudy.

22 i 26 maja Polacy podejmą kolejnych rywali, którymi będą reprezentacje Łotwy i Słowacji. O ile o losy pierwszego spotkania nie musimy raczej się martwić, to dużą niewiadomą stanowi wynik spotkania ze Słowakami. To jednak dopiero Za 4 dni.

Sam pojedynek z Łotwą to w dużej mierze spotkania zawodników, występujących na co dzień w polskiej Ekstraklasie. W kadrze rywala znajduje się paru zawodników występujących na naszych murawach, z Rudnevem na czele. Wśród kadrowiczów Smudy nie ma wielu graczy z Ekstraklasy, jednak Łotysze na pewno kojarzą Kamińskiego, Wojtkowiaka czy wspomnianego Kucharczyka.

Ze zgrupowania polskiej kadry napływają różne wieści. A to że defensywą ma rządzić Wasilewski, że Szczęsny nie odczuwa już bólu w barkach. W Linz nie pojawili się jeszcze Obraniak i Perquis, ich na pewno nie zobaczymy we wtorkowym meczu z Łotwą. Podobnie jak kapitana reprezentacji Błaszczykowskiego, który opuścił zgrupowanie z powodów osobistych. Nie mniej jednak mimo tych braków kadrowych Polacy nadal są zdecydowanym faworytem spotkania z Łotwą. Czy potwierdzą to na boisku?

Kurs na Polskę wynosi 1.37, remis jest wyceniany po 4.33, zaś za wygraną Łotwy Bwin płaci 8.50.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.