Euro 2012: Grupa C w akcji!

Na rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostwach Europy odbyły się już 4 spotkania. Najpierw Polacy zremisowali z Grecją i Rosjanie ograli Czechów, by wczoraj Holendrzy sensacyjnie ulegli Duńczykom, zaś Niemcy ograli Portugalię.

W 3 dniu Mistrzostw do rywalizacji przystąpią 4 kolejne zespoły, które zostały przydzielone do grupy C. W Gdańsku Hiszpania podejmie Włochy, zaś poznańska arena będzie świadkiem spotkania Irlandii z Chorwacją.

Hiszpanie mają bronić tytułu wywalczonego na boiskach w Austrii i Szwajcarii przed 4 laty, a pierwsze krok w tym kierunku ma zostać postawiony już w niedzielę. Zdaniem bukmacherów Iberyjczycy są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania, co zapewne wynika z dwóch przyczyn.

Przede wszystkim Hiszpanie prezentują bardzo wyrównaną formę, którą potwierdzili w meczach sparingowych przed Euro 2012. Faworyci grupy C ograli Wenezuelę, Serbię, Koreę Południową i Chiny właściwie bez większych trudności. W 2012 roku nie mieli sobie równego rywala. Po drugie, Włosi po aferze korupcyjnej z udziałem reprezentantów kraju mają wyraźnie złą atmosferę w szatni, a ich szkoleniowiec rozważał nawet możliwość wycofania się z turnieju. Pojawili się jednak w Polsce, ale na rozgrywanych meczach sparingowych nie zachwycali. Po wygranej z naszą reprezentacją Włosi przegrywali już wszystkie spotkania ? z Urugwajem, USA i ostatni z Rosją. Czy w niedzielę po raz kolejny zejdą z boiska jako przegrani mimo, że na Euro nie zobaczymy ani króla strzelców Villa Aniu ducha drużyny Puyola?

W drugim niedzielnym meczu zmierzą się dwa zespoły grupy C, które nie należą do faworytów do awansu do ćwierćfinału Euro 2012. Obu nie układały się też pomyśli spotkania sparingowe przed Euro, stąd także bukmacherzy mają problemy ze wskazaniem faworyta ich starcia. Chorwaci udział w turnieju zawdzięczają udanym barażom z Turcją, zaś później przegrywali ze Szwecją, zaledwie remisowali z Norwegią i wreszcie ograli słabiutką Estonię. Trochę za mało, jak na ich potencjał, choć dużo stracili przez nieobecności Olica.

Tymczasem Irlandczycy sam udział w turnieju również zawdzięczają barażom, jednak w późniejszych spotkaniach towarzyskich nie prezentowali już takiego footballu jak w meczach eliminacyjnych. Wygrali tylko z Bośnią i to 1-0, zremisowali zaś z Czechami i Węgrami. W ich spotkaniach zawsze padało mało bramek.

Jakimi wynikami zakończą się niedzielne spotkania w grupie C?

Kurs na Hiszpanię wynosi 1.85, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Włochów Bwin płaci 4.40.

Kurs na Irlandię wynosi 3.50, remis jest wyceniany po 3.10, zaś za wygraną Chorwacji Bwin płaci 2.20

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.