Euro 2012: Hiszpanie znów będą dominować?

Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami. W tym miejscu warto przyjrzeć się kto może sięgnąć po tytuł na boiskach w Polsce i Ukrainie. Bukmacherzy wysoko wyceniają szanse największych faworytów turnieju.

Pewniaków wydaje się być trzech. Mowa oczywiście o Hiszpanach, Niemcach i Holendrach. Czekamy na Wasze opinie w ankiecie, kto w Waszej ocenie jest największych faworytem turnieju!

Hiszpanie w ostatnich latach zdobywają wszystko, czego zapragną. Ostatnie ME w Austrii i Szwajcarii padły ich łupem, po finale z Niemcami 1-0. Także w MŚ w RPA w 2010 roku sięgnęli po tytuł, eliminując w finale zespół Holendrów. Nie dziwią zatem notowania u bukmacherów, których najwyżej wyceniają szanse tego właśnie zespołu na triumf na EURO 2012. Trudno powiedzieć tylko, kto ma wziąć na siebie ciężar zdobywania bramek na turnieju. David Villa, najlepszy strzelec ostatniego turnieju, nie znajdzie się prawdopodobnie w kadrze Hiszpanii w wyniku kontuzji.

Takie same szanse dawane są jednak Niemcom, którzy na poprzednim EURO dotarli przecież do finału. Nieco mniejsze szanse dawane są Holendrom, którzy już w RPA udowodnili, że nie można ich lekceważyć. Bwin oferuje też kursy na inne zespoły, ich szanse na wygranie turnieju zależy jednak uznać za czysto iluzoryczne. Chyba że na turnieju znajdzie się zespół równie zdeterminowany jak Grecy na ME 2004 czy Chelsea w Lidze Mistrzów sezonu 2011/2012.

Bukmacherzy dają wysoki kurs na triumf Polaków na EURO 2012. Czy Lewandowski i spółka zaskoczy podobnie jak w lidze niemieckiej i poprowadzi swój zespół na sam szczyt?

Kto wygra turniej Euro 2012?

Hiszpania 3.75
Niemcy 3.75
Holandia 8.00
Francja 12.00
Włochy 13.00
Anglia 13.50
Polska 34.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN