Euro 2012: Kluczowe spotkania w grupie A!

We wtorek odbędą się kolejne spotkania w grupie A, którą tworzą Polska, Rosja, Grecja i Czechy. Dzisiaj prawdopodobnie będzie już wiadomo które drużyny awansują do dalszej fazy rozgrywek.

Przypomnijmy, iż w pierwszej kolejce Polacy zremisowali z Grecją 1-1, zaś Rosjanie ograli Czechów 4-1. Dzisiaj Polacy podejmą Rosjan, zaś Grecy zagrają z Czechami.

Wielkim faworytem pierwszego spotkania wydają się być Rosjanie, którzy bronią przecież 3 miejsca wywalczonego na ostatnich Mistrzostwach Europy. Dzisiejsi rywale Polaków zawsze byli niedoceniani na wielkich turniejach, jednak mają swoje atuty. Przede wszystkich w zespole narodowym występuje wielu zawodników z rosyjskich ligowych drużyn, dzięki czemu są wyjątkowo zgraną reprezentacją. Uzupełnieni przed zawodników występujących w ligach zagranicznych będą na pewno stanowili duże wyzwanie dla Polaków. Barierę, która wydaje się być nie do przejścia.

Nasi udowodnili już w meczach sparingowych, iż na wielkich rywali potrafią się zmobilizować. Mało brakło przecież a ograliby samych Niemców! Trudno jednak oczekiwać, aby Rosjanie podobnie jak Niemcy w jakimś stopniu zlekceważyli dzisiejsze spotkanie z Polską. Ewentualna wygrana zapewni im przecież awans do ćwierćfinałów i to z 1 miejsca. Spodziewamy się, iż podobnie jak w spotkaniu z Czechami od razu zaatakują i nie pozostawią rywalowi złudzeń kto jest zespołem lepszym. Choć może w nieco mniejszym wymiarze niż 4-1 jak to było z Czechami.

Biało-Czerwoni jeżeli dziś przegrają, będą mieli bardzo trudną sytuację w grupie. Awans do ? finału zapewnią sobie bowiem tylko 2 zespoły z grupy A, wobec ewentualnego zwycięstwa Rosjan to właśnie oni zagrają dalej na turnieju. W takiej sytuacji Polacy muszą liczyć na to, aby w spotkaniu Grecji z Czechami padł remis. Każdy inny wynik może zdecydowanie pogrzebać nadzieje Biało-Czerwonych. Wtedy konieczne będzie już zwycięstwo w naszym 3 spotkaniu na Euro. Oby nie ostatnim.

Kto awansuje do 1/4 finału?

Rosja 1,
Polska 1,90
Grecja 2.60
Czechy 3.40

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.