Euro 2012: Ostatnie mecze w „grupie śmierci”

Dzisiejszego wieczoru czekają nas ostatnie mecze w grupie B, często nazywanej ?grupą śmierci?. W Charkowie Portugalczycy zmierzą się z Holendrami, zaś we Lwowie zagrają Niemcy oraz Duńczycy.

W pierwszym z tych spotkań zobaczymy, czy morale w najbardziej zawodzącej ekipie na tych mistrzostwach już całkiem podupadło. Holendrzy po dwóch porażkach w beznadziejnym stylu, i pokazie antyzespołowego futbolu nie mają ani jednego oczka na swoim koncie, i mają iluzoryczne szanse na awans. Portugalczycy natomiast po meczu z przygodami zdołali wydrzeć 3 punkty Duńczykom, i pomimo bardzo słabych meczy Cristiano Ronaldo, mają duże szanse na awans.

Ważne w tym meczu jest to, że obie te ekipy nie powalają w obronie, chociaż Holendrzy są trochę gorsi w tym elemencie. Jednakże ogromny ofensywny potencjał Holendrów może zaskoczyć w zetknięciu z kiepską defensywą przybyszów z półwyspu Iberyjskiego. Odmienną kwestią jest to, czy Pomarańczowi nadal wierzą w awans i czy będzie im się chciało zagrać o zwycięstwo, czy też wyjdą na ścięcie. No i nie da się ukryć, że Bert Van Maarwijk musiałby sporo pozmieniać w ustawieniu swojej ekipy, żeby Holendrzy byli w stanie odwrócić koleje swego losu.

Portugalia jest ?na fali?, i na pewno ma dużą szansę na wygranie tego spotkania, i zapewnienie sobie awansu, ale Holandia nadal ma większy potencjał. Dlatego też nie powinno się popadać w hurraoptymizm przy ocenianiu szans Cristiano Ronaldo i spółki. Jedyną w miarę pewną rzeczą w tym spotkaniu jest to, że powinno paść sporo goli.

W meczu Niemców i Duńczyków z kolei należy się spodziewać tego, że Niemcy nie odpuszczą. Podobno wyjść ma najmocniejsza jedenastka, ale nasi zachodni sąsiedzi na pewno będą śledzić wynik drugiego meczu. Niemcy na pewno są faworytami tego spotkania, a Duńczycy muszą liczyć na defensywę i na kontratak. W normalnych okolicznościach Niemcy ?zjedliby? swoich przeciwników, i przełamaliby solidną duńską defensywę, ale dziś kunktacja i wyrachowanie może wziąć górę, i zobaczymy bezbramkowy remis, lub bardzo skromne zwycięstwo Niemców. Wczoraj mieliśmy już dość ?sensacji? na tych mistrzostwach, i dziś Duńczycy nie zdołają sprawić kolejnej?

Kurs na Portugalię wynosi 2.70, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Holendrów Bwin płaci 2.50.

Kurs na Danię wynosi 5.75, remis jest wyceniany po 3.80, zaś za wygraną Niemców Bwin płaci 1.60

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.