Euro 2012: Ostatnie mecze w „grupie śmierci”

Dzisiejszego wieczoru czekają nas ostatnie mecze w grupie B, często nazywanej ?grupą śmierci?. W Charkowie Portugalczycy zmierzą się z Holendrami, zaś we Lwowie zagrają Niemcy oraz Duńczycy.

W pierwszym z tych spotkań zobaczymy, czy morale w najbardziej zawodzącej ekipie na tych mistrzostwach już całkiem podupadło. Holendrzy po dwóch porażkach w beznadziejnym stylu, i pokazie antyzespołowego futbolu nie mają ani jednego oczka na swoim koncie, i mają iluzoryczne szanse na awans. Portugalczycy natomiast po meczu z przygodami zdołali wydrzeć 3 punkty Duńczykom, i pomimo bardzo słabych meczy Cristiano Ronaldo, mają duże szanse na awans.

Ważne w tym meczu jest to, że obie te ekipy nie powalają w obronie, chociaż Holendrzy są trochę gorsi w tym elemencie. Jednakże ogromny ofensywny potencjał Holendrów może zaskoczyć w zetknięciu z kiepską defensywą przybyszów z półwyspu Iberyjskiego. Odmienną kwestią jest to, czy Pomarańczowi nadal wierzą w awans i czy będzie im się chciało zagrać o zwycięstwo, czy też wyjdą na ścięcie. No i nie da się ukryć, że Bert Van Maarwijk musiałby sporo pozmieniać w ustawieniu swojej ekipy, żeby Holendrzy byli w stanie odwrócić koleje swego losu.

Portugalia jest ?na fali?, i na pewno ma dużą szansę na wygranie tego spotkania, i zapewnienie sobie awansu, ale Holandia nadal ma większy potencjał. Dlatego też nie powinno się popadać w hurraoptymizm przy ocenianiu szans Cristiano Ronaldo i spółki. Jedyną w miarę pewną rzeczą w tym spotkaniu jest to, że powinno paść sporo goli.

W meczu Niemców i Duńczyków z kolei należy się spodziewać tego, że Niemcy nie odpuszczą. Podobno wyjść ma najmocniejsza jedenastka, ale nasi zachodni sąsiedzi na pewno będą śledzić wynik drugiego meczu. Niemcy na pewno są faworytami tego spotkania, a Duńczycy muszą liczyć na defensywę i na kontratak. W normalnych okolicznościach Niemcy ?zjedliby? swoich przeciwników, i przełamaliby solidną duńską defensywę, ale dziś kunktacja i wyrachowanie może wziąć górę, i zobaczymy bezbramkowy remis, lub bardzo skromne zwycięstwo Niemców. Wczoraj mieliśmy już dość ?sensacji? na tych mistrzostwach, i dziś Duńczycy nie zdołają sprawić kolejnej?

Kurs na Portugalię wynosi 2.70, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Holendrów Bwin płaci 2.50.

Kurs na Danię wynosi 5.75, remis jest wyceniany po 3.80, zaś za wygraną Niemców Bwin płaci 1.60

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic