Eurobasket: FINLANDIA +11,5

Finlandia ? Rosja to nie tylko zwykłe spotkanie na Eurobaskecie. Obie nacje wzajemne konfrontacje w każdej dyscyplinie sportu traktują śmiertelnie poważnie. Nie inaczej powinno być i tym razem. Kto okaże się lepszy na litewskim Eurobaskecie? Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że Rosjanie, ale..

Finlandia to bez wątpienia największa niespodzianka tego turnieju. Postawa drużyny ze Skandynawii jest sporym zaskoczeniem dla koszykarskich ekspertów. Już same zwycięstwa, ze zdecydowanie wyżej notowanymi reprezentacjami Bośnii i Hercegowiny oraz Czarnogóry, pokazują, że z tą ekipą z pewnością tzreba się liczyć. Przypomnijmy, że Finowie do litewskiego Eurobasketu przebili się z kwalifikacji. Na turnieju w barwach ekipy prowadzonej przez Henrika Dettmanaa szczególnie dobrze prezentują się najlepszy strzelec drużyny Petteri Koponen, a także amerykanin Gerald Lee. Ponadto w skandynawskiej ekipie ważną rolę odgrywają Teemu Ranniko i Hannu Mottola, którzy mają za sobą grę m.in w hiszpańskiej ACB. Finowie grają bardzo ofensywnie przy 44 % skuteczności rzutów za 2pkt i 36 za 3 oczka. Ich siłą są także błyskawiczne przejścia z obrony do kontrataku…

Rywal to klasa sama w sobie. Rosjanie to Mistrzowie Europy sprzed 4 lat. Złoty krążek zdobyli wtedy na parkietach hiszpańskich, co ma swoją wymowę. Kolejny Eurobasket w Polsce okazał się jednak dla nich wielką porażką. Skłócony zespół nie funkcjonował jak należy stąd odległe miejsce Sbornej. Póki co na tym turnieju Rosjanie prezentują się rewelacyjnie i są obok Francji jedyną ekipą, która jeszcze nie zaznała goryczy porażki. O sile rosyjskiej ekipy decydują gracze wysocy tj. Mozgov, Kirilenko i Khryapa wsparci doświadczonymi Bykovem, Monią i Fridzonem. Warto też wspomnieć o Vorontschevichu, który rewelacyjnie prezentuje się na desce. Jak Sborna zaprezentuje się w meczu z Finami ?

Według nas spotkanie powinno mieć dość wyrównany przebieg. Finowie nieźle bronią i mają ciekawe warianty gry w ofensywie. Zapewne pzzegrają, ale liczymy, że linia handicapu zaproponowana na nich +11,5 zostanie utrzymana.

Kurs na FINLANDIĘ +11,5 wynosi 1,85.

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Zwróć też uwagę na Zakład bez Ryzyka ? w przypadku przegranej bukmacher zwraca całą stawkę postawionego zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.