Eurobasket: Niemcy – Turcja

0

Drugim w kolejności piątkowym meczem na litewskim Euro-baskecie będzie konfrontacja Turków z Niemcami. Przegrany z tej pary definitywnie straci szanse na udział w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Czy Wicemistrzowie świata odpadną już na tym etapie rozgrywek?

Niemcy nie mają w zasadzie szans na awans. Kibice z tego kraju wierzyli, że jeżeli Nowitzki potrafił doprowadzić Dallas Mavericks, do mistrzowskiego tytułu w NBA to uda mu się powtórzyć ten sukces ze średniej klasy zawodnikami. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo brutalna. Po fantastycznym rozpoczęciu turnieju i bardzo wysokim zwycięstwie nad nieobliczalną przecież ekipą Izraela przyszły porażki z Francją i Serbią. Obie reprezentacje okazały się zdecydowanie poza zasięgiem kadry prowadzonej przez Dirka Bauermanna. Niemcy wyszli jednak z grupy, a tu czekali na nich już Mistrzowie Europy ? Hiszpanie, którzy nie pozostawili im najmniejszych złudzeń.

Turcy z kolei grają bardzo nierówno. O ile porażkę z Litwą mogli wkalkulować przed rozpoczęciem turnieju, o tyle z Polakami już nie. Nie wszyscy zawodnicy prezentują odpowiednio wysoki poziom, by wicemistrzowie świata mogli coś na tych ME zawojować.
Największa nadzieję szkoleniowiec Turków pan Orhun Ene pokłada w graczach wysokich, ale poza w/w, którzy zawodzą tylko dwóch potrafi stanąć na wysokości zadania. Ersan Ilyasova ? skrzydłowy Milwaukee Bucks i również występujący w NBA 19-letni Enes Kanter. Czy to okaże się wystarczająco na dwie niemieckie wieże tj. Nowitzkiego i Kamana? O tym, przekonamy się już niedługo!

Kurs na Niemcy wynosi 2.30, zaś za wygraną Turcji Betclick płaci 1.70.

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.