Filipkens vs Savinykh

0

Nie wyobrażam sobie, aby w piątek awansu do IV rundy AO nie świętowała Filipkens. Co tu dużo mówić ? Belgijka ma na razie szczęście do drabinki turniejowej i piątek znów podejmie łatwą teoretycznie rywalkę. Zmierzy się z Savinykh, kwalifikantką.


Filipkens wydaje się mieć wszystkie atuty w ręku. Jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 42 miejscu przy odległym 159 miejscu rywalki.

Typ wyraźnie na Belgijkę, szczególnie mając w pamięci jej występy w ostatnich tygodniach. Filipkens przygotowywała się do AO w Hobart, gdzie odpadła dopiero w IV rundzie. Po drodze eliminowała w miarę wymagające rywalki, ze Schiavone i Niculescu na czele. Jej zwycięski pochód zatrzymała dopiero Barthel wygrywając 0-2.

Niewiele jednak wskazuje, aby w AO mogła ją zatrzymać Savinykh. Rosjanka przystąpiła z marszu do AO, wcześniej przedzierając się prze kwalifikacje. W głównej drabince turniejowej mierzyła się z Minellą i Cibulkovą, właściwie obie te zawodniczki powinny wygrać z Rosjanką. Stało się jednak inaczej, ale obie wyraźnie miały braki kondycyjne. Takowych nie zauważam jednak u Filipkens. Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie zobaczyli Belgijki w kolejnej, IV rundzie AO.

Kurs na Filipkens wynosi 1.30, zaś za wygraną Savinykh Bwin płaci 3.40

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.