Finały Indian Wells

W niedzielę odbędą się ostatnie pojedynki rywalizacji singli na Indian Wells. Najpierw w finale rozgrywek pań Wozniacki podejmie Sharapovą, zaś później Del Potro zagra z Nadalem.

Wygląda na to, że w pierwszym pojedynku faworyta należy upatrywać w osobie Sharapovej. Rosjanka jest wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA ? na 3 pozycji niż 10 lokacie rywalki. Z WOzniacki posiada też pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 8 oficjalnych starć to 5 zwycięstw Sharapovej. Wiele więc sugeruje kolejną jej wygraną w niedzielę.

Także z dotychczasowego przebiegu Indian Wells trzeba patrzeć przychylnym okiem na Rosjankę. Sharapova dotąd nie straciła nawet seta mimo, że rywalizowała już choć z Errani czy Kirilenko. Wozniacki na Indian Wells kończyła już sety jako przegrana, zarówno z Cornet jak i półfinale z Kerber. W niedzielę oczekuję triumfu Sharapovej w pojedynku z Wozniacki.

W starciu Nadal ? Del Potro trudno już wskazać faworyta. Zapewne gdyby nie kontuzja Nadala i dłuższy rozbrat z tenisem typowałbym wygraną Hiszpana. Ten jednak zadziwił na Indian Wells od razu dochodzą do finału, a nawet bardzo łatwo rozprawiając się z Federrem i Berdychem! I gdyby nie rozstrzygnięcia drugie półfinału łatwo wskazałbym na Nadala jako triumfatora Indian Wells 2013.

Jego niedzielny rywal dokonał jednak niemożliwego w Indiach ? pokona tu i Murraya i Djokovica, a więc obu finalistów niedawno zakończonego Australian Open! Stąd też dziś skupię się wyłącznie na finale pań, a starcie panów obejrzę z czysto sportowego aspektu.

Kurs na Sharapovą wynosi 1.22, zaś za wygraną Wozniacki Betclic płaci 3.90

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN