Formuła 1: Kiedy Grand Prix? Gdzie oglądać?

Nowy sezon nowego sezonu F1 coraz bliżej. Nadchodzące wyścigi budzą ogromniejsze emocje wśród Polskich fanów F1 niżeli w ostatnich latach. Naturalnie powodem niesamowicie dużego zainteresowania F1 jest wielki powrót Roberta Kubicy jako głównego kierowcy. Kubica po nadzwyczajnie długiej przerwie powróci do Formuły 1 jako główny kierowca teamu Williams.

Kubica w F1

Nowinki o powrocie polskiego zawodnika do wyścigów F1 widniały w mediach od dużej liczby tymczasem w owym roku nowinki owe stają się faktem. Jedyny polski rajdowiec w historii grand prix wróci na tor jako główny kierowca drużyny natomiast pierwsze GP Formuły 1 wyścig z Robertem Kubicą odbędzie się 17.03.

Robert Kubica został ogłoszony kierowcą teamu Williams F1 Racing. Jest to brytyjska ekipa którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w grand prix Formuły 1. Od 2014 roku pojazdy zespołu Williams budowane są na napędach Mercedesa. Powrót Polaka został publicznie okrzyknięty pod koniec listopada minionego r. Krótko po wydaniu informacji o tym, iż polski zawodnik będzie jednym z dwóch podstawowych kierowców w roku 2019, obwieszczono także iż Orlen Polski Koncern Naftowy został sponsorem Williams F1.

Formuła 1 w jaki sposób oglądać F1 w TV sezon 2019?

Prawa telewizyjne do pokazywania grand prix na terenie Polski dysponuje kanał Eleven. Jak niedawno zostało zapowiedziane, stacja Eleven Sports live będzie emitować wszystkie wyścigi Formuły 1 live i online, kwalifikacje ale także treningi rozpoczynające każdy wyścig. Komentatorzy Eleven Sports zapowiedzieli również, iż dostępne będzie też studio, wyjątkowe programy publicystyczne, felietony i artykuły dotyczące polskiego kierowcy, f1 i wszelakich tematów związanych z wyścigami F1.

Kanał Eleven Sports stream można śledzić w ofercie wielu platform tv ale także online. Stacje Eleven widoczne są u dwóch operatorów satelitarnych i wielu kablowych a ponadto za pośrednictwem kilku platform online dostępnych w internecie. Najpowszechniejszą z internetowych platform telewizyjnych jest portal Player+, w jakim za miesiąc dostępu do kanałów Eleven należy zapłacić 15 złotych. Po zakupie systemu, użytkownik zyskuje dostęp do wszelkich transmisji na żywo jakie przekazywane są na stacjach Eleven w tym też grand prix F1.

F1 sezon 2019

Sezon zacznie się w marcu gp Australii. Premierowy na 17 marca jednakowoż już 2 dni wcześniej będziesz mógł obserwować treningi z udziałem wszystkich ekip, w tym jeszcze zespołu Roberta Kubicy. W marcu i kwietniu na fanów Formuły 1 czekają grand prix w Bahrajnie ale też Chinach. Pod koniec kwietnia Formuła 1 rozpocznie serię grand prix f1 w Europie, jakie potrwają aż do września. W owym terminie seria F1 odwiedzi m.in. Francję, Hiszpanię, Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy.

We wrześniu wyścigi przeprowadzą się do Azji a następnie do Ameryki płn i Południowej. Sezon zrealizuje się na początku grudnia gp f1 Abu Zabi. W sumie w 2019 roku rozplanowanych zostało dwadzieścia jeden grand prix f1.
Na sezon 2019 do Formuły 1 zgłosiło się dziesięć ekip f1, a każda druzyna reprezentowany będzie poprzez dwóch pierwszych kierowców bolidów i możliwych kierowców bolidów rezerwowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.