Górnik Zabrze vs Zagłębie Lubin

0

W 11 kolejce Ekstraklasy czeka nas też starcie w Zabrzu. Miejscowy Górnik podejmie w niedzielę Zagłębie Lubin. I po prostu nie wypada typować tutaj innego wyniku jak zwycięstwa gospodarzy.


Jedyny znak zapytania może wynikać z poprzedniego spotkania wyjazdowego Lubinian. Zagłębie stawiło się 2 kolejki temu we Wrocławiu i miało zostać pożarte przez Śląsk, tymczasem zwyciężyło pewnie 0-2. Lepsze nastroje Lubinian zostały natychmiast stonowane jednak przez zawodników Podbeskidzia, którzy ograli Zagłębie przed tygodniem i to na terenie Lubinian. Co ważniejsze, to było jedyne jak dotąd zwycięstwo Podbeskidzia w tym sezonie! Czy Lubinianie są aż tak słabi? Na wyjazdach na pewno, bowiem dotąd przegrywali w Kielcach, Chorzowie, Szczecinie, a obok wygranej ze Śląskiem zanotowali remis w Białymstoku. Przegląd Sportowy już spekuluje o zmianie obsady szkoleniowca drużyny z Lubina.

Tymczasem Zabrzanie wyrośli w ostatnich tygodniach na jednych z faworytów do miejsca w europejskich pucharach. Okazale prezentują się na wyjazdach, ale jeszcze lepiej u siebie. W Zabrzu ograli łatwo Śląsk, Koronę i Bełchatów oraz zanotowali remis z Legią Warszawa. Niedzielne starcie w Zabrzu wydaje się być z gatunku z tych Dawid vs Goliat. Tym samym typujemy wygraną Górnika.

Kurs na Górnik wynosi 1.55, remis jest wyceniany po 3.70, zaś za wygraną Lubinian Expekt płaci 6.00

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.