Hull niespodzianką weekendu? | BetGol.pl

Hull niespodzianką weekendu?

0

Może niektórzy wezmą mnie za szaleńca, ale szukając niespodzianki w tym tygodniu, wziąłbym pod uwagę mecz Aston Villa – Hull City. Gospodarze wprawdzie bardzo dobrze radzą sobie na własnym stadionie, gdzie zdobyli 14 ze swoich 23 punktów, ale tym razem mogą przeżyć niemiłe rozczarowanie. Na Villa Park przyjeżdża dzisiaj Hull City, który jest podbudowany passą czterech kolejnych meczów bez porażki. W ubiegłym tygodniu „Tygrysy” zremisowały ciężki mecz wyjazdowy z Manchesterem City (1:1).
W drużynie gości panuje świetna atmosfera, co pokazała niecodzienna radość piłkarzy Hull, po bramce Jimmy’ego Bullarda w spotkaniu z „The Citizens”. Strzelec gola podbiegł do sektora swoich fanów, stanął pomiędzy siedzącymi kolegami z zespołu i zaczął show, w którym wcielił się w postać własnego trenera Phila Browna. To nawiązanie do zeszłorocznej potyczki z City (1:5), kiedy to podczas przerwy, na płycie boiska City of Manchester, zdenerwowany menedżer udzielał wskazówek swoim graczom. To zachowanie rozbawiło do łez kibiców Hull oraz bardzo spodobało się trenerowi. – Wspaniałe poczucie humoru ? skomentował radość swoich podopiecznych Brown.
Wpływ na świetną atmosferę mają nie tylko dobre wyniki, ale też osoba Adama Pearsona, który przejął obowiązki prezesa klubu, oraz powrót Bullarda. Anglik w niesamowitym stylu wrócił do gry po ciężkiej kontuzji, od razu stając się kluczowym piłkarzem „Tygrysów”. Brytyjskie media są pod wielkim wrażeniem postawy Bullarda, którego określają mianem talizmanu drużyny z KC Stadium.
Aston Villa natomiast ostatnio nie imponuje jakąś wielką formą. Zaledwie jedno zwycięstwo w sześciu ostatnich ligowych spotkaniach, to zdecydowanie dużo poniżej oczekiwań kibiców „The Villans”. Moim zdaniem Hull stać na sprawienie kolejnej niespodzianki i jestem gotowy zaryzykować typ na remis, który jest bardzo atrakcyjny (@ 4.5).

Przewidywalne składy („Daily Telegraph”):

Aston Villa: Friedel – L.Young, Collins, Dunne, Warnock – Milner, Petrov, Sidwell, A.Young – Carew, Agbonlahor.

Hull City Myhill – McShane, Gardner, Zayatte, Dawson – Bullard, Marney – Garcia, Geovanni, Hunt – Altidore.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.