I Liga: Warta zapowiada powrót na szczyt!

0

W piątek rozpoczęły się zmagania na polskich boiskach piłkarskich. O ile rozgrywki Ekstraklasy zaczną się dopiero 29 lipca, to rozgrywki pierwszoligowe startują tydzień wcześniej.

Z dużymi nadziejami do rozgrywek przystępuje Warta Poznań. Po niespodziewanym zatrudnieniu byłej modelki – Izabella Łukomskiej-Pyżalskiej ? w roli prezesa klubu, klub z Wielkopolski wkroczył na nowe tory. Stosunkowo szybko doszło do zmiany strategii Warty, która w Poznaniu jest w cieniu ekstraklasowego Lecha.
Pani Prezes rozpoczęła Zieloną Rewolucję, której przejawem były darmowe wejściówki na mecze Warty i bonusowe szale klubowe. Trybuny szybko zaczęły się wypełniać, a frekwencja na meczach była jedna z najwyższych w pierwszej lidze.

W tym sezonie Zieloni zapowiadają walkę o awans do Ekstraklasy. Ich głównym konkurentem będzie zapewnie Piast Gliwice oraz Sandecja Nowy Sącz. Czy w przyszłym roku odbędą się długo oczekiwane derby miasta Poznania?

Pierwszy krok w tym kierunku może zostać wykonany dzisiaj, Warta będzie rywalizowała w 1. Kolejce I Ligi ze spadkowiczem Arką Gdynia. Drużyna z Pomorza zapowiadała szybki powrót na szczyt. Czy sięgnie po komplet punktów i potwierdzi swoje aspiracje ekstraklasowe?

W meczu inaugurującym rozgrywki 1. Ligi GKS Katowice niespodziewanie uległ Termalice, po bramce Pawlusińskiego. Czy w sobotnie spotkanie zakończy się również zaskakującym wynikiem?

Kurs na Wartę wynosi 3,15, remis jest wyceniany 3,15, zaś za wygraną Arki Bwin płaci 2,10.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.