Igrzyska Olimpijskie: Kto najlepszy?

Zanim ruszy polska Ekstraklasa, a polskie zespoły na poważnie zaangażują się w rozgrywki europejskiej, kibice piłki nożnej będą świadkami wielkiego święta piłkarskiego. Może nie tak elitarnego jako Mistrzostwa Europy czy Świata, ale na pewno bardzo ważnego. 26 lipca wystartują rozgrywki piłki nożnej na Olimpiadzie w Londynie!

Na Wyspy Brytyjskie pojadą rozpoznawalne drużyny, choć zapewne bez swoich największych gwiazd. W Londynie można będzie podziwiać Brazylię, Hiszpanię czy Urugwaj. Rodzynkami na tych rozgrywkach będą z pewnością drużyny Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Nowej Zelandii, podobnie jak Senegalu i Hondurasu.

Bwin już dzisiaj przygotował ofertę na zwycięzcę rozgrywek piłki nożnej na Olimpiadzie. Kto 11 sierpnia wzniesie puchar w geście zwycięstwa?

Największe szanse zdaniem Bwina mają Brazylijczycy, Hiszpanie i Urugwaj. Nieco mniejsze szanse mają reprezentacje Meksyku, Szwajcarii i Japonii. Wszystko zostanie jednak rozstrzygnięte na boiskach w Wielkiej Brytanii, więc nie można przekreślać też szans gospodarzy.

Zespoły zostały przydzielone do 4 grup. W grupie A faworytami do awansuj wydają się być właśnie Brytyjczycy i Urugwaj, którzy powinni wyeliminować Senegal i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W grupie B największe szanse dawane są Meksykaninem i Szwajcarom, którzy powinni ograć Koreę Południową i Gabon.

W grupie C faworytami wydają się być zespoły Brazylii i Egiptu, które na papierze przynajmniej są lepsze od Nowej Zelandii i Białorusi. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie D, gdzie obok Hiszpanii nie ma drugiego faworyta do awansu. Równie dobrze może to być każdy z zespołów ? Japonia, Maroko i Honduras.

A kto waszym zdaniem zwycięży na Olimpiadzie w Londynie?

Brazylia 2.75
Hiszpania 3.25
Urugwaj 8.00
Wielka Brytania 8.00
Szwajcaria 13.00
Meksyk 15.00
Japonia 41.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN