Igrzyska Olimpijskie: Kto najlepszy?

Zanim ruszy polska Ekstraklasa, a polskie zespoły na poważnie zaangażują się w rozgrywki europejskiej, kibice piłki nożnej będą świadkami wielkiego święta piłkarskiego. Może nie tak elitarnego jako Mistrzostwa Europy czy Świata, ale na pewno bardzo ważnego. 26 lipca wystartują rozgrywki piłki nożnej na Olimpiadzie w Londynie!

Na Wyspy Brytyjskie pojadą rozpoznawalne drużyny, choć zapewne bez swoich największych gwiazd. W Londynie można będzie podziwiać Brazylię, Hiszpanię czy Urugwaj. Rodzynkami na tych rozgrywkach będą z pewnością drużyny Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Nowej Zelandii, podobnie jak Senegalu i Hondurasu.

Bwin już dzisiaj przygotował ofertę na zwycięzcę rozgrywek piłki nożnej na Olimpiadzie. Kto 11 sierpnia wzniesie puchar w geście zwycięstwa?

Największe szanse zdaniem Bwina mają Brazylijczycy, Hiszpanie i Urugwaj. Nieco mniejsze szanse mają reprezentacje Meksyku, Szwajcarii i Japonii. Wszystko zostanie jednak rozstrzygnięte na boiskach w Wielkiej Brytanii, więc nie można przekreślać też szans gospodarzy.

Zespoły zostały przydzielone do 4 grup. W grupie A faworytami do awansuj wydają się być właśnie Brytyjczycy i Urugwaj, którzy powinni wyeliminować Senegal i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W grupie B największe szanse dawane są Meksykaninem i Szwajcarom, którzy powinni ograć Koreę Południową i Gabon.

W grupie C faworytami wydają się być zespoły Brazylii i Egiptu, które na papierze przynajmniej są lepsze od Nowej Zelandii i Białorusi. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie D, gdzie obok Hiszpanii nie ma drugiego faworyta do awansu. Równie dobrze może to być każdy z zespołów ? Japonia, Maroko i Honduras.

A kto waszym zdaniem zwycięży na Olimpiadzie w Londynie?

Brazylia 2.75
Hiszpania 3.25
Urugwaj 8.00
Wielka Brytania 8.00
Szwajcaria 13.00
Meksyk 15.00
Japonia 41.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.