IO: Polska – Bułgaria

Po tym jak Polacy wygrali swoje pierwsze spotkanie w ramach rozgrywanych w Londynie Igrzysk Olimpijskich nie mamy już wątpliwości, iż Biało-Czerwoni mają duże szanse na zdobycie medalu. Ale zanim do tego dojdzie musza jeszcze powalczyć w grupie. W niedzielę nasi stoczyli najtrudniejszy pojedynek w pierwszej fazie turnieju. W rozgrywkach grupowych wygrali bowiem pierwsze spotkanie z najtrudniejszym rywalem w tej fazie Włochami 3-1!

Trudno zatem się spodziewać, aby w fazie grupowej nasi siatkarze przegrali zatem jakiekolwiek spotkanie. Już przed turniejem wydawali się być dominatorami swojej grupy, dość słabej jak na Igrzyska Olimpijskie. Ogranie najtrudniejszego rywala stwarza zatem podstawy ku potwierdzeniu naszej teorii, iż Biało-Czerwoni zakończą fazę grupową na 1 miejscu. Kurs wprawdzie na ten typ dramatycznie spadł z prawie 2.00 do 1.22, jednak może posłużyć jako wspomagacz do kuponów kumulowanych.

Podobnie jak typ na wskazanie zwycięzcy kolejnego spotkania na IO. Polacy zmierzą się z Bułgarią, która najlepsze lata ma już za sobą. Wprawdzie drużyna z Bałkan ograła w swoim pierwszym spotkaniu rywala, jednak trudno było oczekiwać, aby Bułgarzy przegrywali z Australią czy Wielką Brytanią. Dziennikarze pisali o pogromie rywala, jednak Bułgarzy grali słabo i nawet w 3 secie musieli gonić wynik, aby uchronić się przed kompromitację i oddaniem seta rywalowi.

We wtorkowym spotkaniu zdecydowanym faworytem wydaje się być Polska. Z Włochami nasi zawodnicy brylowali w bloku, a ciężar zdobywania punktów znów z powodzeniem przyjął na swoje barki Kurek z Bartmanem. Ten pierwszy czarował także zagrywką. Na tą chwilę Polacy nie mają słabych punktów w drużynie. A nawet jeśli mają to niespodziewany się, aby Bułgarzy je odkryli we wtorek.

Do boju Polsko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna

Polecamy

http://www.allvideoslots.com/