IO: Siatkarskie szachy w grupach

Do pierwszego spotkania w siatkarskich Igrzyskach Olimpijskich został już niecały tydzień. Wspólnie analizowaliśmy już szanse drużyn na zdobycie złotego medalu, jak i pary pierwszego dnia rywalizacji. Co jeszcze w swojej ofercie ma Bwin?

Bukmacher nie proponuje nam zakładu na spotkanie Brazylia ? Tunezja, bowiem tutaj nawet kurs 1.01 na tych pierwszych wydaje się zbyt dużym. W związku z tym w ofercie Bwina znajdziemy zakład 2Way Handicap. Brazylijczycy powinni wygrać to spotkanie bez najmniejszego problemu i każdy oddany rywalowi set byłby ogromną sensacją. Tunezja wprawdzie w Afryce jest rozpoznawalną marką, jednak już na świecie nic wielkiego nie zawojowała. Tym samym zwycięstwo 3-0 Brazylii jest wyceniane po kursie 1.1.5. Może z powodzeniem posłużyć jako wspomagasz do kuponów kumulowanych. Podobnej klasy przeciwnika mieli w piątek Polacy, którzy wygrali z Iranem właśnie 3-0. Spodziewamy się powtórzenia tego wyniku w spotkaniu Brazylia ? Tunezja.

W ofercie Bwina znajdziemy także zakład na wskazanie zwycięzcy 2 grup eliminacyjnych.

Grupa A: Polska, Włochy, Argentyna, Bułgaria, Australia, Wielka Brytania

Grupa B: Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, Tunezja.

Polacy mieli nieco szczęścia w losowaniu i trafili do łatwiejszej grupy. Tak naprawdę jedynym niewygodnym rywalem na tym etapie turnieju powinien być dla nich zespół Włoch, o czym pisaliśmy w poprzednich newsach. Realnie rzecz ujmując to wszystkie pozostałe spotkania Polacy powinni łatwo rozstrzygnąć na swoją korzyść. Argentyna ostatnio już nam problemów nie sprawia, Bułgarzy łatwo zostali ograni i to przed własną publicznością przed miesiącem w rozgrywkach Ligi Światowej, zaś Australia i Wielka Brytania musi wciąż dużo pracować, aby chociaż spróbować powalczyć z naszymi siatkarzami. Faworytów do wygrania tej grupy jest tylko dwóch: Polska i Włochy, ze wskazaniem na tych pierwszych.

Kto wygra grupę A?

Polska 1.80
Włochy 2.75
Argentyna 7.50
Bułgaria 7.50

Grupa B z powodzeniem może być nazywana przydomkiem ?śmierci?. Zagrają w niej przecież obrońcy tytułu z 2008 roku, jak i dwóch wielkich faworytów do złota na tegorocznych igrzyskach. Tak naprawdę w walce o wygranie grupy nie będzie się liczyła tylko Tunezja, której prawdopodobnie przypadnie miano rozdawacza punktów. Pozostała piątka pozostanie w grze o pierwszą pozycję.

Faworytem Bwina do wygrania zawodów i grupy B są Brazylijczycy. Ci ostatnimi czasy spisują się jednak poniżej swoich możliwości, stąd kontynuowanie ich dominacji na świecie stoi pod dużym znakiem zapytania. W grupie B rządzić mogą tak naprawdę Rosjanie albo Amerykanie. Ci ostatni dotarli przecież do finału tegorocznej edycji Ligi Światowej i bronią złotego medalu z 2008 roku. Wtedy też niewielu na nich stawiało. Rosjanie zaś zawiedli w LŚ jednak spodziewamy się, że powstaną z kolan na czas Igrzysk. Następne przecież dopiero za 4 lata. Niebezpieczni mogą być Serbowie i rewelacyjni ostatnio Niemcy, jednak w naszej ocenie nie grozi im walka o pierwsze miejsce w grupie. Bardzo solidne drużyny, jednak w starciach z najlepszymi w grupach eliminacyjnych do fazy finałowej LŚ ? Rosją czy Kubą ? raczej sobie nie radziły. A na Igrzyskach słabszych drużyn już nie ma.

Kto wygra grupę B?

Brazylia 2.00
Rosja 2.50
USA 5.50
Serbia 12.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.