IO: Sobotnia siatkówka

Kolejny dzień Igrzysk Olimpijskich i kolejny dzień zmagań pod siatką. Polacy po kolejnym dobrym spotkaniu pokonali słabeuszy z Wielkiej Brytanii, trwa własnie spotkanie Australii z Włochami, w którym ci pierwsi sensacyjnie prowadzą. A kogo jeszcze dziś zobaczymy?

Mimo słabszego meczu z USA nikt nie spodziewa się raczej, aby Brazylia przegrała z Serbami. Ci maja przecież bardzo niskie morale po porażce z Niemcami mimo, iż prowadzili już 2-0 w setach. Brazylijczycy juz dali pokaz siły w spotkaniu z Rosją. Dziś znów powinni sięgnąć po komplet punktów. Serbom dużo brakuje przecież do swoich dzisiejszych rywali, o czym może choćby świadczyć fakt, iż w Londynie wygrali tylko ze słaba Tunezją.

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie A. Sensacyjny lider Bułgaria może dziś umocnić swoją pozycję szczególnie wobec możliwej porażki Włochów z Australią. Argentyna średnio im jednak leży, od 2011 roku w 5 spotkaniach tylko 2 razy wygrywali, choć te 2 pojedynki były najświeższymi z rozgrywanych i każdy trwał po 5 setów. Bułgarzy dotąd mierzyli sie tylko ze słabeuszami w Londynie, ogrywając przy tym sensacyjnie Polskę. Argentyna natomiast walczyła i z Polską i z Włochami, w obu tych sptokanich schodziła z boiska przegrana. Tak naprawdę w tym spotkaniu trudno typowac zwycięzcę. faworytem wydają się być chyba jednak Argentyńczycy.

Na koniec największy smaczek dnia – mecz USA vs Rosja. Rosjanie zawiedli w Lidze Światowej, nawet nie awansując do finałów. Mieli odkuć się w Londynie, tymczasem po dobrych meczach ze słabeuszami przegrali z Brazylia i to 3-0. Amerykanie jednak bardzo im leżą – od 2010 roku tylko raz na 7 pojedynków przegrywali z tym przeciwnikiem. USa jednak awansowali do samego finału Ligi Światowej, gdzie przegrali dopiero z Polską. W Londynie natomiast nie przegrali jeszcze żadnego ze spotkań a nawet odprawili z kwitkiem pogromców Rosjan – Brazylię. Dziś mają szansę utrzeć nosa kolejnemu rywalowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.