Isia w Auckland

W Nowy Rok zbyt wiele czasu na świętowanie nie miały siostry Radwańskie. Zawodniczki w ramach przygotowań do Australian Open biorą udział w turnieju w Auckland. Niestety w IIrundzie pożegnała się z Nową Zelandią Ula, która uegła Pervak 1-2. Co ciekawe, młodsza Radwańska nie wykorzystała 4 piłek meczowych. Wyraźnie widać zatem, że nie dorosła jeszcze do tego, by jak to mówi jej ojciec powalczyć w tym roku o pierwszą dziesiątkę rankingu WTA.

Na placu boju pozostała jej starsza siostra. Agnieszka w I pojedynku pokonała zwyciężczynię urnieju z Auckland 2011 ? Węgierkę Arn 2-0 zgodnie z planem. Ta wprawdzie zdecydowanie obniżyła loty, aktualnie znajduje się bowiem na 114 miejscu w rankingu WTA. Polka nie męczyła się zbytnio, grała z głębi kortu, a jej wycieczki pod siatkę były naprawdę rzadkością. Czy to będzie styl gry Isi na AO 2013?

Na razie turniej w Auckland układa się korzystnie dla Polki. Z Nową Zelandią obok jej siostry pożegnały się już ważne rywalki ? obrończyni tytułu z 2012 roku Chinka Zheng Jie czy Kuzniecowa. Dla Agnieszki, która jest rozstawiona w Auckland z numerem 1, najważniejszymi rywalkami są Georges i Wickmayer. Tym samym każdy inny wynik niż triumf Radwańskiej będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.

Jutro o 7 rano polskie czasu Agnieszka podejmie kolejną rywalkę ? Halep. Sklasyfikowana na 47 miejscu w rankingu WTA Rumunka nie powinna być większym zagrożeniem dla Isi. Halep walczyła już 2 razy z naszą zawodniczką i oba te pojedynki przegrała w stosunku 2-0. Najpierw na AO 2011 i w maju 2012 w Brukseli. Rumunka w I rundzie turnieju w Auckland męczyła się z Rus, którą ostatecznie pokonała 2-1. Tym samym nie spodziewam się, aby i ten pojedynek Agnieszka nie rozstrzygnęła w stosunku 2-0 po kursie 1.45

Kurs na Radwańską wynosi 1.15, zaś za wygraną Halep Betclic płaci 4.75.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.