Jaga dołoży cegiełkę do grobu Pogoni?

W 21 kolejce Ekstraklasy w Białymstoku miejscowa Jagiellonia podejmie Pogoń Szczecin. Wiele wskazuje na to, że goście znów zostaną odesłani z kwitkiem i z powodzeniem będą kontynuowali trend spadkowy w rundzie wiosennej. Tytuł najgorszej drużyny rundy rewanżowej należy się im bezsprzecznie.

Po 20 kolejkach Jagiellonia zajmuje 10 miejsce w tabeli Ekstraklasy z dorobkiem 26 punktów. Jej sobotni rywal ma 22 punkty, które pozwalają mu na objęcie lokaty nr 13.

W rundzie wiosennej Jaga grywała dotąd głównie na wyjazdach. Aż 4 spotkania z jej udziałem odbyły się na obcych obiektach sportowych. W wyniku 2 porażek, zwycięstwa i remisu Jaga przywiozła do Białegostoku 4 oczka. Uległa bowiem w Bielsko Białej Podbeskidziu i dość nieszczęśliwie w Lubinie, niespodziewanie wygrała w Zabrzu, zaś remis był udziałem jej starcia w Gliwicach z Piastem. U siebie w rundzie rewanżowej grała tylko raz ? pewnie ogrywając warszawską Polonię. Trzeba więc zauważyć, że Jaga w rundzie wiosennej mierzyła się z drużynami pokroju Pogoni i lepszymi. Mając na uwadze dobrą postawę sportową w grach przed własną publiką skłaniam się ku typowaniu zwycięstwa Jagiellonii w 21 kolejce Ekstraklasy.

Pogoń bowiem z powodzeniem może kandydować o tytuł najsłabszej drużyny rundy rewanżowej. Szczecinianie zmienili już trenera, bowiem na wiosnę nie odnotowali nawet jednego zwycięstwa. Nie było jednak efektu nowej miotły ? Pogoń w 20 kolejce uległa u siebie Lechowi Poznań 0-2. A wcześniej wcale nie szło jej lepiej ? Szczecinianie przegrali przed własną publiką też z Piastem Gliwice, zaś na wyjazdach w Lubinie, Krakowie i Gdańsku ugrali tylko jeden punkt. Co więcej, punkt ze starcia z Lechią zawdzięczają rzutowi karnemu w samej końcówce spotkania.

Wobec takiego obrotu spraw w Ekstraklasie w sobotę jestem skłonny typować wygraną gospodarzy.

Kurs na Jagiellonię wynosi 2.00, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Pogoni Bwin płaci 3.70

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.