Jastrzębie w obronie wicelidera!

W piątek zapraszam na 16 kolejkę Plus Ligi. W Olsztynie miejscowy Indykpol podejmie Jastrzębski Węgiel. I to na pewno goście muszą być faworytem tego starcia, choć gospodarze napsuli już sporo krwi faworytom grając u siebie.

Po 15 kolejkach wyżej w tabeli sklasyfikowany jest zespół Jastrzębia, który zdobył 30 punktów, a z bilansem 11 zwycięstw i 4 porażek zajmuje 3 miejsce w tabeli. Po ostatniej kolejce stracił pozycję wicelidera rozgrywek i w piątek będzie dążył do odzyskania tej lokaty. Olsztynianie wydają się być doskonałym rywalem ? w 15 meczach wygrali tylko 4 spotkania i z dorobkiem 12 oczek zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi. Z kim wygrywać jak nie z Indykpolem?

Jest tylko jedno ?ale?. Olsztynianie ostatnio zaczynają grać dużo lepiej, co znalazło przełożenie na ich wyniki w Plus Lidze. U siebie tylko 2-3 przegrali z Resovią, a lider ZAKSA przegrał w Olsztynie przed dwoma tygodniami 3-2! Nawet Effector który w mojej ocenie powinien sobie spokojnie poradzić z Indykpolem wygrał u siebie tylko 3-2. Wygląda na to, że praca szkoleniowca Indykpolu wreszcie przynosi rezultaty. Olsztynianie wcale nie stoją na straconej pozycji w piątkowym starciu.

Choć rywal jest wymagający. Jastrzębski Węgiel nie przegrał 6 ostatnich spotkań, ogrywając po kolei Bełchatowian, Resovię, Trefl, Politechnikę czy Effector. W ostatniej kolejce stracił jednak pozycję wicelidera tabeli, po porażce u siebie z ZAKSĄ. Nie mniej jednak z Olsztynianami grywa im się bardzo dobrze ? ostatnich 7 spotkań to same wygrane Jastrzębia. Typowanie zwycięstwa gości po niskim kursie jest mało atrakcyjne. Liczę jednak na wygranie choćby jednego seta przez Olsztynian. Typuję wygraną Indykpolu z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Indykpol wynosi 5.25, zaś za wygraną Jastrzębskiego Węgla Betclic płaci 1.12.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.