KHL: Petersburg rozniesie Traktor Cheljabińsk?

Drużyna z Sanki Petersburga to nowa siła rosyjskiego hokeja. Choć klub, nie ma wielkich sukcesów na swoim koncie, to najbliższe lata zapowiadają się dla ekipy, SKA na bardzo tłuste. Ogromny budżet, świetna kadra zawodników, gorąca publiczność to wszystko ma doprowadzić zespół z Petersburga do pierwszego w historii Mistrzostwa Federacji Rosyjskiej.

Prezes klubu pan Giennadij Timczenko przed sezonem mówił otwarcie, że celem drużyny jest Mistrzostwo. Warto zwrócić uwagę, że jeszcze przed 3-4 laty Petersburg uchodził w Rosji za ligowego średniaka. W ostatnich latach zespół został jednak bardzo solidnie wzmocniony. Obecna kadra zespołu składa się z wielu reprezentantów europejskich potęg hokejowych. Dość wspomnieć, że w kadrze SKA mamy dwóch znakomitych bramkarzy tj. Maksima Sokołowa i Czecha Jakuba Stepanka. W poszczególnych formacjach obronnych rządzą Denis Denisow, Dmitrij Kalinin, Kiriłł Kolcow, czy Aleksie Semionow. Jeszcze bardziej okazale prezentuje się natomiast formacja ofensywna zespołu, którego areną jest Pałac Lodowy, mogący pomieścić ponad 12 tys ludzi. Jewgienij Artjuchin, Fiodor Fiodorow, Maksim Afinogienow, Igor Makarow, Maksim Rybin, Tony Martensson, Patrick Thoresen, Mattias Weinhandl ? wszyscy to znakomici hokeiści, którzy występują w reprezentacjach swoich krajów t. Rosji, Norwegi i Szwecji.

Rywalem ekipy z Petersburga w dzisiejszym meczu jest drużyna Traktora Czeljabińsk. W Rosji o ekipie ?Polarnych niedźwiedzi? mówi się ekipa ? własnego obiektu. U siebie hokeiści z Czelabińska faktycznie potrafią wygrywać z każdym. Na wyjazdach jednak drużyna traci sporo, na swej wartości i z ogromnym trudem przychodzi jej zdobywanie jakich kolwiek punktów. Nie inaczej jest i w tym sezonie. Tutaj w4arto zwrócić uwagę, że Petersburg zdobył komplet 9 punktów w 33 meczach, we wszystkich wygrywając bardzo przekonywująco. Hokeiści Traktora z kolei rozegrali już 5 meczy i zdobyli w nich zaledwie 7 punktów, co i jak na możliwości tej ekipy jest wynikiem bardzo przyzwoitym.

Poza tym, że hokeiści z Czeljabińska mają prawo czuć się nieco bardziej zmęczeni od gospodarzy, warto zwrócić uwagę na statystykę spotkań obu ekip w latach ubiegłych. Cztery ostatnie spotkania obu ekip w Pałacu Lodowym w Sanki Petersburgu to 3 zwycięstwa gospodarzy i jeden tiumf Niedźwwiedźi Polarnych. Wyniki przemawiają do wyobraźni 4-1, 3-2, 7-5, i 1-2. Biorąc pod uwagę obecna dyspozycje obu ekip, argument własnego obiektu, i statystyki z lat ubiegłych, a także to, że, goście mają więcej meczy w nogach stawiamy na ekipę gospodarzy w tym spotkaniu. Zobacz jak przedstawiają się kursy na to spotkanie.

Kurs na Petersburg wynosi 1.65 , remis jest wyceniany po 4.75, zaś za wygraną Traktora Czeljabińsk Betsson płaci 4.15.

Już teraz otwórz konto na Betsson i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna