Kogo zobaczymy na gali KSW 45?

Przed nami czwarta w tym roku gala ORGANIZACJI KSW – w październiku odbędzie się 4 tegoroczna gala największej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy mma z Polski a także Europy po raz kolejny stoczą niewiarygodne walki. Gala KSW odbędzie się na Wembley Arena szóstego października. Kto wystąpi na gali? Gdzie będzie można obejrzeć galę KSW 45?

KSW 45 transmisja w telewizji oraz internecie

Kibice MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, iż najpiękniejsze gale MMA I KSW W EUROPIE można obejrzeć jedynie płacąc za stream PPV. Galę KSW 45 na żywo będziesz mógł obejrzeć w telewizji i internecie za pośrednictwem KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 pln.

Największe telewizje kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie wstępu do gali ksw za pośrednictwem własnych kanałów transakcji. Osoby, jakie nie mają możliwości wykupienia usługi w owy sposób, mogą jednak skorzystać z usługi KSW TV PPV – nie wiesz w jaki sposób oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – w jaki sposób kupić PAY-PER-VIEW?

Jak już wspomnieliśmy, telewizje cyfrowe ale również kablowe, które udostępniają stream z historycznej gali umożliwiają kupienie usługi PAY-PER-VIEW za pośrednictwem swoich kanałów sprzedaży. Są nimi aplikacje live, w których istnieje możliwość zamówić następujące usługi, ale także kanały telefoniczne – przez SMS ale również połączenie. Ażeby dowiedzieć się w jaki sposób kupić dostęp do gali, najlepiej wejść na wirtynę operatora od jakiego osoba posiada tv oraz spróbować w który sposób możliwe będzie wykupienie systemu KSW PPV.

Gdy nie masz możliwości wykupienia hitowej gali poprzez operatora posiadanej tv, niezwykłym sposobem na osiągnięcie dostępu do emisji będzie wykupienie gali w usłudze KSW TV w jakiej stosując elektroniczne systemy płatności, można zakupić KSW PPV. Wystarczy zarejestrować konto i spełnić płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na prywatne konto gracza będzie mógł uruchomić transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konfrontacji wieczoru stoczy walkę Karol Bedorf, który zawrócił w ogromnym stylu do starć, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i tym samym zbliżył się do konkurencji o pas.

W drugiej z istotnych rywalizacji wieczoru będzie walczyć też Michał Materla, znany kibicom ksw w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina będzie to dodatkowa szansa aby przyciągnąć się do rywalizacji o pas mistrza.

Kolejną niesamowitą gwiazdą na historycznej gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się gigantyczną popularnością. Dla Króla Albanii będzie to też powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny wojownik ksw, który wystąpi na gali ksw na Wembley. Były zapaśnik w niebywałym stylu zaczął karierę w MMA i wyjątkowo łatwo zdobył fanów. Polski zawodnik zwyciężył już trzy walki i następna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas mistrza.

Scott Askham to gwiazdor mma jaki na gali w obecnym roku potrafił zatrzymać wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi i dobrymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika i pokazał, iż jest obecnie w elicie zawodników KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na hitowej gali w Londynie na KSW zadebiutuje powszechny Akop Szostak, jaki do tej chwili konkurował na mniejszych galach w Polsce. Należy się spodziewać, iż będzie to szczególnie powszechna rywalizacja pośród kibiców mma, jacy do aktualnej chwili nie zajmowali się MMA.

To jednakże nie wszystko – na gali ksw zobaczymy także wielu innych dobrych zawodników ksw, a tą kartę walk gali KSW 45 na Wembley pokazujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.