Kolejna kolejka siatkarskiej Serie A

0

Jutro rozpocznie się kolejna seria zmagań siatkarskiej Serie A. Przedwczoraj na portalu betglob.pl przyglądaliśmy się, jak może rozstrzygnąć się poprzednia kolejka, a wszystkie zmagania wygrali nasi faworyci. Na chwilę obecną Bwin przedstawił ofertę zaledwie dla 2 spotkań 13 kolejki. Wspólnie przyjrzyjmy się na które.

W ofercie Bwin znajdziemy zakłady odnoszące się do spotkań wielkich faworytów Serie A. Najpierw Trentino podejmuje Valentię, zaś później Macerata gra z Modeną. W sobotę więc zobaczymy na własnym parkiecie zarówno lidera, jak i wicelidera rozgrywek. Trudno zatem typować inaczej jak ich sobotnie zwycięstwa, choć przed Maceratą stoi dużo trudniejsze zadanie.

Moją uwagę przykuwa jednak starcie lidera. Trentino prowadzi w tabeli Serie A i w sobotę podejmie jednego z kandydatów do walki o podium. Niespodziewanie jest nim Valentia, która w ostatnich tygodniach notuje wyraźny wzrost formy i wykorzystuje słabość Cuneo. Włosi ograli w poprzedniej kolejce pewnie Cuneo 3-0 i choć nie spodziewam się, aby byli w stanie ograć Trentino w ich hali, to jednak typuję, że urwą Najlepszej Klubowej Drużynie Świata przynajmniej jednego seta. Tych Trentino straciło w 12 starciach jak dotąd tylko 7, ale w sobotę powinni pogorszyć swoją statystykę.

Lider powinien znów dopisać do swojego konta kolejne zwycięstwo, ale tym razem okupione nieco większym wysiłkiem i stratą seta. Typuję wygraną Valentii z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Trentino wynosi 1.10, zaś za wygraną Valentii Bwin płaci 5.75.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.