Kolejny hit pogrąży ZAKSĘ?

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. ZAKSA może i nieco zwolniła tempo, ale wciąż miała ogromną przewagę nad ligowy rywalami, mając na swoim koncie zaledwie jedna porażkę. 2 tygodnie później ZAKSA tylko dzięki lepszemu bilansowi punkowemu utrzymała pozycję lidera tabeli. Po 27 oczek na swoim koncie mają już Kędzierzynianie, Bełchatowianie i Delekta.

W 13 kolejce Plus Ligi przed ZAKSą kolejne wyzwanie. Po porażce u siebie z Treflem i wyjazdowej z Resovią, w Kędzierzynie stawi się Skra Bełchatów. Goście złapali wiatr w żagle i skoro już dogonili lidera, to za nic w świecie nie będą chcieli pozwolić mu znów uciec. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zwycięstwo na jego obiekcie. Plan realny?

Bilans bezpośrednich spotkań zdecydowanie przemawia za Skrą. Bełchatowianie w ciągu 2 ostatnich lat 10 razy mierzyli się z ZAKSĄ i aż 7 pojedynków rozstrzygnęli na swoją korzyść. Jeszcze w poprzednim sezonie triumfowali w Kędzierzynie 1-3, by w bieżących rozgrywkach ulec u siebie 2-3. Zrewanżują się już w piątek?

ZAKSA nadal kontynuuje udaną przygodę w rozgrywkach europejskich, w ostatnich tygodniach ogrywając bez większych problemów Tours VB i drużynę z Belgradu. Odbija się to jednak na postawie ligowej ? ZAKSA straciła całą przewagę na rywalami ligowymi, ulegając u siebie słabemu Treflowi Gdańsk i na wyjeździe po zaciętym boju Resovii 3-2. Tym samym bilans 9-1 nagle zamienił się na 9-3. W starciu z Resovią wyglądała już nieco lepiej, ale i tak zanotowała porażkę.

A co słychać w Bełchatowie? Skra również notuje bardzo udany występ w europejskich pucharach, ogrywając ostatnio Fenerbahce i Tomis. Na wyjazdach ligowych grywają średnio, przegrywając w Warszawie i oddając seta Olsztynianom. Bukmacherzy faworyzują w piątkowym starciu Skrę, ale niezła postawa w starciu z Resovią skłania mnie do twierdzenia, że ZAKSA może to spotkanie wygrać. Typuję bezpiecznie – zwycięstwo ZAKSY z handicapem +1,5 seta.

Kurs na ZAKSĘ wynosi 2.00, zaś za wygraną Skry Betclic płaci 1.72

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.