Kolejorz na właściwym kursie?

0

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 23 kolejki Ekstraklasy meldujemy się w Poznaniu. Miejscowy Lech podejmuje KGHM Zagłębie Lubin. Kolejorz musi być faworytem tego starcia ? nawet w obliczu słabszej postawy w tym sezonie przed własną publicznością.


Przed 23 kolejka wyżej w tabeli plasuje się Lech. Gospodarze zajmują 2 miejsce w Ekstraklasie, Zagłębie natomiast jest notowane się na 8 lokacie.

Z Bełchatowem nie było przełamania mimo naporu ze strony Lecha. Stadion udało się odczarowac dopiero przed 2 tygodniami, kiedy to Poznaniacy pokonali u siebie Lechię Gdańsk 4-2. Nie mniej jednak ostatnich 7 spotkań Lecha u siebie to 5 porażek, remis i wygrana ze wspomnianą Lechią. Lechici grali fatalnie u siebie, zaś na wyjazdach zgarniają komplet punktów. Aktualnie liczę na podtrzymanie passy i drugą wygraną Lecha u siebie. Zwiększona rywalizacja w ataku i dobra postawa defensywy to główne atuty Kolejorza, które powinny mieć znaczenie w niedzielę.

A jak prezentuje się Zagłębie na wyjazdach? Porażka w Warszawie z Legią 2-0, remis w Łodzi i Gliwicach. Miedziowi nie postawią na otwartą grę w Poznaniu i spodziewam się ustawienia na kontrataki. W związku z dużymi problemami Kolejorza ze strzelaniem bramek przy Bułgarskiej i defensywnego ustawienia Zagłębia możnaby się pokusić o typowanie mniej niż 2,5 bramki. W niedzielę sprzyjam jednak Lechowi. Typuję 3 punkty dla Poznaniaków.

Kurs na Lecha wynosi 1.55, remis jest wyceniany po 3.70, zaś za wygraną Zagłębia Betclic płaci 5.90.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.