Kolejorz odegra się w Bielsko-Białej?

Starcie najlepszej defensywy z najlepszą ofensywą Ekstraklasy ? tak zapowiadano starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa w 12 kolejce Ekstraklasy. Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie, a goście wygrali 1-3. Oprócz pogorszenia morali Poznaniaków, trener Rumak będzie musiał zmierzyć się z kolejnym problemem. Jego blok defensywny przez ostatni tydzień zupełnie się posypał i wielką zagadką jest, jak zostanie złożony na kolejne ligowe starcie. Arboledy zapewne nie zobaczymy na boisku jeszcze pół roku, Wołąkiewicz będzie pauzował za kartki, zaś Kamiński narzeka na problemy zdrowotne po starciu z Legią. Zostaje emeryt Djurdevic, Ceesay może zostać przekwalifikowany z prawej obrony na środek, zaś na prawej flance wystąpi mało doświadczony na tej pozycji Możdzeń. Słowem ? istny misz masz.

Eksperymentalna para stoperów Lecha może być prezentem dla Podbeskidzia. Drużyna z Bielsko-Białej zdobyła jak dotąd 5 oczek w 12 meczach i znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. U siebie przegrywała z drużynami, w starciu z którymi mogłaby się pokusić o punkty, a więc Polonią, Lechią, Górnikiem i Ruchem. W starciach z medialnymi rywalami Podbeskidzie stawało jednak na wysokości zadania i remisowało u siebie z Wisłą i Śląskiem. Zatrudnienie Jelenia w Bielsko-Białej nie przynosi jednak oczekiwanych rezultatów.

Podbeskidzie musi się wspiąć na szczyt swoich umiejętności, aby w poniedziałek zapunktować w starciu z Lechem.

Poznaniacy bowiem legitymują się bardzo dobrym bilansem na wyjazdach. Wygrali aż 5 z 6 spotkań, ulegając jedynie w Gdańsku miejscowej Lechii. Oprócz tego z najniższym wymiarze wygrywali w Bełchatowie, Lubinie, Łodzi i Krakowie 0-1, zaś 1-2 wygrali w Warszawie z Polonią. Trzeba jednak zauważyć, iż w tych starciach nie byli stroną zdecydowanie przeważającą, a zwycięstwa wynikały z 1 do 2 ciekawych akcji ofensywnych. Można więc powiedzieć, że Poznaniacy punktują na wyjazdach przy odrobinie szczęścia i skuteczności. A szczególnie ta ostatnia w starciu z Legią szwankowała u Bartka Ślusarskiego. W połączeniu z problemami z zestawieniem bloku defensywnego nie wykluczamy, iż w poniedziałek Lech nie zdobędzie kompletu punktów w Bielsko-Białej. Typ Podbeskidzie lub remis.

Kurs na Podbeskidzie wynosi 4.10, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Lecha Betclic płaci 1.92

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.