Kompromitacji SKry ciąg dalszy?

0

Po krótkiej przerwie na rozgrywki europejskie, na polskie parkiety wraca Plus Liga. W 17 kolejce w sobotę Efektor podejmie Skrę. I choć to goście są faworytem spotkania to oceniam, że na tym starciu będzie można nieźle zarobić.

Bwin nadal ślepo wierzy w Skrę i dopuszcza do siebie myśli, że niedawny dominator naszych rozgrywek wygrał w tym sezonie tyle samo spotkań, co przegrał. 8 zwycięstw i 8 porażek przy bilansie Efektora 7 zwycięstw i 9 porażek nie robi żadnego wrażenia. Tym bardziej, że oba kluby posiadają zdecydowanie inny budżet na bieżący sezon, a co ważniejsze zupełnie inne aspiracje.

Bwin zapewne wierzy w Skrę uwzględniając fakt, że wszystkie dotychczasowe starcia Bełchatowian z Efektorem wygrywała Skra. W Kielcach dwa ostatnie starcia wygrywali goście 1-3. Podobnie powinno być i w sobotę.

Typuję wygraną Efektora z handicapem +2,5 seta. Gospodarze powinni urwać przynajmniej seta Skrze, ta jest przecież najsłabsza od dobrych paru lat! A gra przed własną publiką to atut Kielczan ? atut, który musi zaprocentować wygraniem przynamniej 1 seta. W ostatnich 5 starciach nie było jeszcze sytuacji, aby Efektor nie ugrał chociaż seta. Ba, Kielczanie nawet wygrali u siebie z Resovią 3-2, tym samym nie dają mi podstaw do typowania w inny sposób sobotniego starcia.

Skra przecież jest żenująco słaba. W ostatniej kolejce przegrała u siebie z outsiderem tabeli Plus Ligi ? AZS Częstochowa 2-3. Gdzie tu walka o tytuły, gdzie aspiracje mistrzowskiego. W sobotę nie spodziewam się zwycięstwa gości bez straty seta.

Kurs na Efektor wynosi 4.30, zaś za wygraną Skry bwin płaci 1.20.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.