Koniec przygody Uli z Indian Wells?

W niedzielę zapraszam na II rundę Indian Wells. Na korcie zobaczymy między innymi Urszulę Radwańską, którą czeka trudne zadanie. Jej rywalką w II rundzie Indian Wells będzie Stephens. I Polka bynajmniej nie będzie faworytką tego starcia.

Ula jest niżej sklasyfikowana w rankingu WTA ? na 37 miejscu przy 17 pozycji rywalki. Amerykanka dotąd nie krzyżowała rakiet z Polką, a to było wynikiem niskiej formy Uli, często kończącej zawody w poprzednich latach w I rundach. W niedzielę spodziewam się eliminacji Uli z zawodów Indian Wells.

Amerykanka do AO przygotowywała się w Brisbane i Hobart, gdzie docierała przynajmniej do ? finału zawodów. Na AO sprawiła największą sensację docierając aż do półfinału rozgrywek, eliminując po drodze murowaną faworytkę Serenę Williams. W DOha Stephens strasznie zawiodła dając się ograć w II rundzie Zakopalovej, ale spodziewam się, że był to tylko przypadek. Choć kolejna porażka i to w I rundzie w Dubaju z Cirsteą rodzi już pewne obawy o jej formę.
Może gdyby Polka ostatnie tygodnie miała nieco lepsze to bym liczył na niespodziankę z jej strony. Niestety Ula nie może znaleźć formy z poprzedniego roku i spada w dół. Bardzo pozytywnie oceniałem jej występ w Doha, gdzie ograła ją w III rundzie liderka rankingu WTA Williams. Po drodze poradziła sobie jednak m.in. sensacyjnie z Vinci. Później przyszła jednak szybka wpadka w Dubaju, gdzie Polka odpadła w I rundzie z Zheng 1-2.

W czwartek Ula nie miała planowo problemów z Rus, choć po nim należy powiedzieć, że Polka ma ogromne problemy z utrzymaniem własnego serwisu. Stephens nie pozwoli Uli na tak dużo przy własnej zagrywce co Rus, co może Radwańską zgubić. Nawet będąca w słabszej formie Amerykanka musi sobie poradzić z tak grającą Ula. Typuję wygraną STehens.

Kurs na Stephens wynosi 1.40, zaś za wygraną Uli Betclic płaci 2.75.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.