Koniec świetnej passy Piasta?

W sobotę czeka nas pojedynek we Wrocławiu. W 11 kolejce Ekstraklasy Mistrz Polski Śląsk podejmie Piasta Gliwice. I choć bardzo cenimy tych drugich, to nie wykluczamy rozwiązania, iż w ten weekend nie zapunktują tabeli.

Gliwiczanie mieli dobry początek sezonu, kiedy to wygrywali na obiektach Lechii Gdańsk (1-2) i Jagielloni Białystok (1-2). Później coś się zacięło i Piast przyjechał z Poznania (4-0) i Lubina (2-1) bez punktów. Apogeum małego wyjazdowego kryzysu miało miejsce w Warszawie ? prowadzili z Legią już 0-2, by ostatecznie przegrać z Wojskowymi 3-2. Piłka bywa przewrotna.
W sobotę Piast powinien powalczyć o kolejne punkty, choć niewykluczone że ich nie zdobędzie. Stawi się bowiem na obiekcie Śląska Wrocław. A ten u siebie regularnie punktuje. Co tu dużo pisać, Mistrz Polski wygrał 5 z 6 spotkań przed własną publicznością.

Zaskakująca była tylko ostatnia porażka u siebie z Zagłębiem Lubin. Wrocławianie natychmiast zrehabilitowali się jednak w 10 kolejce Ekstraklasy, wygrywając na obiekcie Pogoni Szczecin wysoko, bo 0-3.

W naszej ocenie sobotnia batalia może być najciekawszym starciem w ten weekend. Mając na uwadze ofensywny i dość otwarty styl gry beniaminka z Gliwic i wysoką skuteczność Śląska u siebie, spodziewamy się wielu bramek we Wrocławiu. W każdym dotychczasowym spotkaniu Piasta na wyjeździe padały minimum 3 bramki. Tym samym skłaniamy się do typu więcej niż 2,5 bramki.

Kurs na Śląsk wynosi 1.60, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Piasta Betclic płaci 6.00.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN