Koniec świetnej passy Piasta?

W sobotę czeka nas pojedynek we Wrocławiu. W 11 kolejce Ekstraklasy Mistrz Polski Śląsk podejmie Piasta Gliwice. I choć bardzo cenimy tych drugich, to nie wykluczamy rozwiązania, iż w ten weekend nie zapunktują tabeli.

Gliwiczanie mieli dobry początek sezonu, kiedy to wygrywali na obiektach Lechii Gdańsk (1-2) i Jagielloni Białystok (1-2). Później coś się zacięło i Piast przyjechał z Poznania (4-0) i Lubina (2-1) bez punktów. Apogeum małego wyjazdowego kryzysu miało miejsce w Warszawie ? prowadzili z Legią już 0-2, by ostatecznie przegrać z Wojskowymi 3-2. Piłka bywa przewrotna.
W sobotę Piast powinien powalczyć o kolejne punkty, choć niewykluczone że ich nie zdobędzie. Stawi się bowiem na obiekcie Śląska Wrocław. A ten u siebie regularnie punktuje. Co tu dużo pisać, Mistrz Polski wygrał 5 z 6 spotkań przed własną publicznością.

Zaskakująca była tylko ostatnia porażka u siebie z Zagłębiem Lubin. Wrocławianie natychmiast zrehabilitowali się jednak w 10 kolejce Ekstraklasy, wygrywając na obiekcie Pogoni Szczecin wysoko, bo 0-3.

W naszej ocenie sobotnia batalia może być najciekawszym starciem w ten weekend. Mając na uwadze ofensywny i dość otwarty styl gry beniaminka z Gliwic i wysoką skuteczność Śląska u siebie, spodziewamy się wielu bramek we Wrocławiu. W każdym dotychczasowym spotkaniu Piasta na wyjeździe padały minimum 3 bramki. Tym samym skłaniamy się do typu więcej niż 2,5 bramki.

Kurs na Śląsk wynosi 1.60, remis jest wyceniany po 3.50, zaś za wygraną Piasta Betclic płaci 6.00.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.