Krótka przygoda Uli w Mellbourne?

Czy na I rundzie skończy się udział Uli Radwańskiej w pierwszym w tym roku turnieju z gatunku Wielkiego Szlema? Jutro Polka podejmie Hampton i choć jest dużo wyżej rozstawiona w rankingu WTA, to nie dziwi mnie odwrotna ocena bukmacherów na zwycięstwo Uli.

Ale po kolei. Ranking WTA wydaje się przemawiać na korzyść Polki. Ula jest sklasyfikowana na wysokim 31 miejscu, tymczasem jej jutrzejsza rywalka na 64 lokacie. Amerykanka wydaje się więc mieć dużo mniejsza szanse na awans do II rundy AO 2013. Jej ostatnie tygodnie pokazują jednak, że niekoniecznie.

Polka przed Wielkim Szlemem zameldowała się w Brisbane i Sydney. Australia wydaje się jednak nie sprzyjać Radwańskiej, który odpadła odpowiednio w II i I rundzie zawodów. Z Brisbane wyeliminowała ją niżej notowana Pervak, co było dla mnie małym zaskoczeniem. W Sydney szybkie pożegnanie było udziałem planową mimo wszystko z Wozniacki ? dużo wyżej notowaną zawodniczką niż Ula.

Dużo lepszy humor ma na pewno Hampton. Amerykanka wystąpiła tylko na turnieju w Auckland, gdzie była bez wątpienia największą rewelacją. Hampton po kolei ogrywała wyżej notowane rywalki, a większość obserwatorów spodziewała się jej eliminacji już w I rundzie. Hampton poradziła sobie tymczasem z Zheng, Erakovic, Bertens i uległa dopiero późniejsze triumfatorce Agnieszce Radwańskiej. Isia miała jednak duże problemy z ograniem Amerykanki i w obu setach potrzebował 7 gemów do zwycięstwa. Hampton tanio więc skóry nie sprzedała i wydaje się być przynajmniej w moich oczach dużo lepsza ? szczególnie na twardej nawierzchni. Typuję wygraną Hampton.

Kurs na Hampton wynosi 1.48, zaś za wygraną Uli Radwańskiej Bwin płaci 2.60

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.