KSW 41: kto wystąpi na gali?

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla widzów KSW będą w obecnym roku wielkie. Względnie niedawno odbyła się gala KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie ale już fani MMA rozmawiają o kolejnej gali, która odbędzie się 23.12.2017 roku. Z pewnością więc fani KSW w Polsce dzień przed wigilią Bożego Narodzenia wieczór spędzą w świetnym towarzystwie – najlepszych wojowników sztuk walki w Polsce.

Galę KSW 41 online będzie możliwość obserwować w KSW Live4 Stream a także w tv, a widowisko zaplanowane zostało w Katowicach. Kibice zgromadzeni na hali, ale również ci odtwarzający wydarzenie przed telewizorami lub ekranami laptopów po raz następny sprawdzą zachwycające walki. Tym razem gwiazdami gali ksw będą m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński a także Kleber Koike Erbst. Taki pakiet bitew z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego kibica sztuk w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na gali KSW 41? Szczegóły poniżej.

W centralnej walce wieczoru ujrzymy Borysa Mańkowskiego jaki po raz kolejny będzie rywalizować o pas czempiona federacji KSW. W poprzedniej bitwie Mańkowskiego zobaczyliśmy na KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to walczył z najsilniejszą gwiazdą MMA I KSW w Polsce – Mamedem Chalidowem. W tej konkurencji wygrał zawodnik mma z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i należy przyznać że Mańkowski faktycznie dobrze był przygotowany do starcia z dużym mistrzem.

W innej walce wieczoru organizatorzy ksw zaplanowali tzw. freak fight w którym popularny Popek Monster stoczy swoją trzecią konfrontację na galach KSW. Oponentem popularnego Króla Albanii będzie znany z wielu filmów a najczęściej z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w ksw nawet jednego pojedynku. Na pewno starcie to będzie jednakże dla organizacji niecodziennym widowiskiem jakie uzupełni dla KONFRONTACJI SZTUK WALKI nowych kibiców oglądających galę i mnóstwo osób dowie się czym jest KSW jak kupic PPV, na czym polegają starcia i co to za dyscyplina sportu. Aktualnie nie wiadomo czego spodziewać się po tym starciu choć na pewno marketingowo będzie on wspaniale wypromowany a to jak interesujący poziom pokażą popularni zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka jaka z pewnością przyciągnie wysokie zainteresowanie ze strony fanów KSW to kolejna walka Kleberem Koike Erbst vs Artur Sowiński. Konkurencja ta będzie o pas mistrza organizacji KSW. Patrząc na formę obydwu zawodników mma można spodziewać się niespotykanej walki na wszystkich płaszczyznach. Patrząc na ostatnie konfrontacje obaj wojownicy ksw czują się niewątpliwie bardzo dobrze ale także prezentują wysokie kwalifikacje czy formę. Obaj wojownicy mieli już okazję jeden raz konkurować pomiędzy sobą o mistrzowski pas ksw KSW – wtenczas wygrał Polak, który pokonał konkurenta po jednolitej decyzji sędziów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich walkach Koike Erbsta (od 2010 r) wyłącznie jeden raz zawodnik mma z Japonii przegrał – i była to właśnie konfrontacja z Sowińskim.

Specjalnie na gali ksw uda się obejrzeć zapewne sześć kolejnych walk, jednak szefowie nazwiska te będą ujawniać skokowo aż do samego widowiska, Zatem możliwe jest, że całkowita lista pojedynków będzie udostępniona dla fanów ksw zaledwie kilka dni przed samą galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 15.11.2017)

Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Marcin Wrzosek – Roman Szymański

Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak

Damian Janikowski – TBA

Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.