KSW 46 już w najbliższy weekend

Po raz 4 federacja KSW zdecydowała się na galę Gali na Górnym Śląsku. Najnowsza arena, obiekt, hala widowiskowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem następnej Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Już 1 grudnia 2018 roku na scenie gliwickiej hali pokażą się wojownicy ksw ze ścisłej czołówki światowej FEDERACJI KSW. Arena Gliwice będzie miejscem gali ORGANIZACJI w 2018 roku, odbywającej się na terenie kraju. Gala KSW pierwszy raz w historii zawita do Gliwic, gdzie czekają nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników organizacji ksw rywalizacji wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 live w telewizji i przez internet

Fani by zobaczyć galę KSW 46 będą musieli skorzystać z platform tv i online, przygotowanych szczególnie na walki KSW. Walki wojowników będzie można obejrzeć za pomocą usługi KSW PPV, którego użycie zezwoli na obejrzenie wszystkich walk w mma na gliwickiej Gali. Osoby korzystające z Cyfrowego Polsatu będą mogli skorzystać z dostępnych rodzajów zamówienia ppv transmisji na żywo z gali KSW. Będzie można tego dokonać przy wykorzystaniu strony i witryny internetowej usługowdawcy, wysyłając SMS zgodnie z instrukcjami, jakie znajdą Państwo na portalu internetowym www lub też telefonując na numer telefonu CP, podany również na witrynie internetowej. Ażeby oglądać Galę w tv, każdy powinien wykupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy kablowi gwarantują niezakłóconą transmisję widzom, którzy opłacą zamówienie usługi ppv do zaplanowanej godziny przed galą. KSW 46 będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowych. Legalnie prześledzisz wszelkie starcia w tv internetowej IPLA oraz w KSW 46 Live Stream PPV. W przypadku gdy zechcesz zobaczyć KSW pierwszego grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym z serwisów a także dokonać płatności za dostęp do transmisji live. Nic nie umknie Twojej uwadze dzięki systemowi Timeshift, tym bardziej, iż w KSW TV będziesz mieć możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live dodatkowo przez 72 godziny po zamknięciu Hitowej gali.

KSW 46 – w jaki sposób kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w portalu, możesz zalogować się do niego poprzez adres e-mail oraz przez Facebook’a. Stworzenie konta w portalu jest bezpłatne. Kiedy posiadasz już swoje konto użytkownika, możesz dokonać opłaty za transmisje online walk na gali FEDERACJI KSW. Jak dokonasz zapłaty, będziesz mógł oglądać przebieg całej Hitowej gali, korzystać z oferty oglądania powtórek poprzez następne 72 godziny po KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w systemie PPV możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest dostosowana do parametrów sprzętowych, wskazanych na witrynie internetowej serwisu. Zobaczysz w doskonałej jakości na monitorze laptopa, nie powstała na razie usługa, dzięki której zobaczysz galę KSW na tablecie czy też smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Sympatycy w hali Arena Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą KSW na ekranie telewizora lub też komputera, będą świadkami dziewięciu znakomitych bitew ostatnich na gali KSW w 2018 roku. Ostatnia nadchodząca gala KSW 2018, a jednocześnie 5, która będzie miała miejsce w Kraju zbierze w oktagonie najznakomitszych zawodników mma FEDERACJI KSW. Poznaliśmy bardzo szybko – bo już nazwiska owych, którzy stoczą walkę wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Chęć osiągnięcia zwycięstwa z rywalem połączy obydwu reprezentantów, jacy w marcu bieżącego roku stoczyli wielką konkurencję na KONFRONTACJI SZTUK WALK 42. W trakcie marcowego widowiska ksw, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu rywalizacjach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy wojownik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie planował odegrać się za stratę swojej, kapitalnej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej będący mistrz ksw w kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są wygrane poprzez nokaut czy też poddanie się, z pewnością nie odda wygranej w łatwy sposób. Także na gali obejrzymy jeszcze 8 różnych innych rywalizacji, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Roberto Soldić – Vinicius Bohrer
Roman Szymański – Daniel Torres
Grzegorz Szulakowski – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.