KSW 46: kogo zobaczymy na gali?

Po raz 4 rodzima federacja KSW postawiła na zorganizowanie Gali na obszarze Górnego Śląska. Najnowszy hala widowiskowo – sportowa Arena Gliwice będzie gospodarzem kolejnej Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Pierwszego grudnia 2018 r w oktagonie gliwickiego obiektu pokażą się zawodnicy z czołówki światowej KSW. Obiekt w Gliwicach będzie miejscem  hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALK w obecnym roku, odbywającej się na obszarze kraju. KSW pierwszy raz przybędzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników starcia wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i online

Fani żeby obejrzeć galę KSW będą musieli skorzystać z rozwiązań, przygotowanych szczególnie na walki ORGANIZACJI KSW. Bitwy wojowników mma będziesz mógł śledzić za pomocą usługi KSW online TV PPV, jakiego skorzystanie zezwoli na oglądanie wszelakich konfrontacji w ksw na gali w Gliwicach. Użytkownicy CP będą mogli skorzystać z korzystnych sposobów zamówienia systemu transmisji na żywo z gali KSW. Będzie wolno kupić przy wykorzystaniu witryny i strony internetowej operatora, przesyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, jakie zlokalizują Państwo na witrynie czy telefonując pod numer telefonu Cyfrowego Polsatu, podany też na witrynie www. Ażeby zobaczyć Galę w telewizji, można kupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy gwarantuje niezakłóconą transmisję fanom, którzy opłacą zamówienie ppv do oznaczonej godziny przed wydarzeniem. KSW 46 będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji live przez internet. Legalnie obejrzysz wszystkie walki w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW PPV. W przypadku gdy zechcesz obejrzeć starcia na początku grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym serwisie oraz dokonać płatności za usługę do emisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, że w usłudze KSW TV będziesz mieć możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo również przez 72 godziny po skończeniu Gali.

KSW 46 – jak kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w witrynie, możesz logować się do niego poprzez e-mail ale też przez Facebook’a. Utworzenie konta w serwisie jest gratisowe. Kiedy masz już swoje konto, możesz zrealizować zapłaty za emisje walk na gali FEDERACJI KSW. Kiedy dokonasz opłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Hitowej gali, korzystać z ofert oglądania powtórek przez kolejne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki jakiej w systemie KSW TV PPV (sprawdź artykuł KSW – jak oglądać) możesz oglądać galę, jest zaadaptowana do parametrów sprzętowych, wskazanych na stronie internetowej serwisu. Obejrzysz w najlepszej jakości na monitorze laptopa, nie powstała jeszcze usługa, dzięki której zobaczysz galę KSW na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Kibice w Arenie Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą KSW na ekranie telewizora lub sprzętu, będą świadkami dziewięciu znakomitych bitew ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia gala KSW 2018, a zarazem piąta, która będzie miała miejsce w Kraju skoncentruje na ringu najznakomitszych wojowników FEDERACJI KSW. Poznaliśmy bardzo szybko – bo już nazwiska owych, którzy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola odniesienia wygranej nad konkurentem połączy obydwu reprezentantów, którzy w marcu 2018 roku stoczyli hitową konfrontację na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 42. Podczas marcowego wydarzenia, niepokonany od 10 lat, w 20 konfrontacjach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy zawodnik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie planował odgryźć się za stratę własnej, porywającej statystyki zwycięstw? Narkun, najdłużej trwający mistrz ksw kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut lub też poddanie się, zapewne nie odda zwycięstwa w łatwy sposób. Specjalnie na gali zobaczymy jeszcze 8 innych pojedynków, a ich pełna lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.