KSW 46: Znamy pełną kartę walk

Po raz czwarty polska federacja KSW postawiła na organizację na Górnym Śląsku. Nowa arena, hala widowiskowo – sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali FEDERACJI KSW. Na początku grudnia 2018 r. w oktagonie gliwickiego obiektu zaprezentują się zawodnicy mma z czołówki europejskiej FEDERACJI. Arena Gliwice będzie miejscem piątej ostatniej hitowej gali ORGANIZACJI w tym roku, odbywającej się na obszarze Polski. Gala KSW pierwszy raz w historii przybędzie do Gliwic, gdzie oczekuje spore emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio zawodników organizacji ksw walki wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 live w telewizji i przez internet

Widzowie aby obejrzeć galę KSW 46 będą musieli skorzystać z platform tv, przygotowanych specjalnie na okoliczność walk FEDERACJI KSW. Starcia zawodników ksw będzie można obejrzeć za pośrednictwem systemu KSW TV PPV, którego użycie pozwoli na oglądanie wszelkich konfrontacji na gliwickiej Gali. Klienci CP mogą skorzystać z przystępnych sposobów zamówienia usługi transmisji z gali Będzie wolno tegoż dokonać za pośrednictwem strony i witryny internetowej operatora, przesyłając SMS według instrukcji, jakie odnajdą Państwo na witrynie czy telefonując na numer telefonu BOK, umieszczony również na stronie www. Ażeby obejrzeć Galę w tv, każdy powinien wykupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy gwarantuje niezakłóconą transmisję fanom, którzy opłacą zamówienie ppv do wyznaczonej godziny przed galą. KSW będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo w internecie. Legalnie prześledzisz wszelkie rywalizacje w tv internetowej IPLA oraz w KSW PPV. W przypadku gdy chcesz oglądać starcia pierwszego grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym portalu oraz zapłacić za możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji. Nic nie stracisz z transmisji dzięki aplikacji Timeshift, tym bardziej, że w systemie KSW TV będziesz mieć dostęp do emisji również przez kolejne 72 godziny po zamknięciu Gali ksw.

KSW 46 – w jaki sposób kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w portalu, możesz zalogować się do niego poprzez konto e-mail a także poprzez Facebook’a. Otwarcie konta w wirtynie jest darmowe. Kiedy posiadasz już swoje konto użytkownika, możesz zrealizować zapłaty za transmisje walk na gali KSW. Gdy dokonasz wpłaty, będziesz mógł obserwować przebieg całej Gali, korzystać z ofert oglądania powtórek przez następne 72 godziny po gali KSW 46. Usługa, dzięki której w aplikacji KSW TV PPV możesz oglądać galę, jest przystosowana do parametrów sprzętowych, wskazanych na stronie internetowej serwisu. Zobaczysz w najlepszej jakości na ekranie komputera, nie powstała na razie aplikacja, dzięki której prześledzisz galę KSW na tablecie lub też smartfonie.

Zobacz jak zamówić KSW PPV na galę numer 46: https://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec/2018-12-01

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Kibice w Arenie Gliwice oraz sympatycy, którzy obejrzą KSW na ekranie telewizora czy sprzętu, będą świadkami 9 znakomitych wojen ostatnich na KSW w tym roku. Ostatnia wielka gala KSW 2018, a równocześnie piąta, która odbędzie się w Kraju zbierze w oktagonie najznakomitszych wojowników mma ORGANIZACJI. Poznaliśmy bardzo szybko – bo już nazwiska owych, jacy stoczą walkę wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola odniesienia wygranej nad konkurentem połączy obydwu zawodników mma, którzy w marcu tego roku stoczyli pamiętną konfrontację na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 42. Podczas marcowego wydarzenia mma, niepokonany od dziesięciu lat, w dwudziestu walkach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy zawodnik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odgryźć się za stratę osobistej, doskonałej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej będący czempion w kategorii półciężkiej, jakiego znakiem rozpoznawczym są wygrane przez nokaut lub poddanie, z pewnością nie odda zwycięstwa w łatwy sposób. Specjalnie na gali zobaczymy dodatkowo 8 kolejnych walk w mma, a ich pełna lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.