KSW 47 – pierwsze informacje o gali

Pierwsza gala KSW w 2019 roku odbędzie się 23 marca w Atlas Arena Łódź. Po raz kolejny największa organizacja MMA zorganizuje galę w Łodzi a w walkach wieczoru ponownie będzie można zobaczyć największe gwiazdy KSW.

W głównym pojedynku zobaczymy walkę Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza Igrzysk Olimpijskich będzie to debiut w organizacji KSW. Kołecki stoczył do tej pory siedem walk w MMA z czego aż sześć wygrał. Z pewnością zapowiada nam się bardzo ciekawe widowisko z wielkimi emocjami.

W pozostałych walkach zobaczymy kilka naprawdę bardzo znanych nazwisk MMA a wśród nich między innymi byli mistrzowie wagi półśredniej KSW – Borys Mańkowski oraz Dricus Du Plessis.

Z pewnością wielu fanów interesuje się w jaki sposób będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji, usługi PPV a także instrukcji oglądania i pełnej listy walk gali.

KSW 47 na żywo w telewizji i internecie

Największe gale KSW na których występują największe gwiazdy MMA w Polsce i Europie dostępne są w płatnym systemie PPV. Podobnie będzie w przypadku pierwszej gali organizowanej w 2019 roku.

Galę KSW 47 live stream będzie można oglądać w telewizji i internecie, wykupując dostęp do transmisji gali. Posiadając telewizję kablową lub satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady i sposoby na wykupienie dostępu do transmisji KSW. Z reguły jest to opłata 40 złotych która doliczana jest do kolejnego rachunku za usługę telewizji.

W internecie transmisje z gal KSW dostępne są poprzez usługę KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji na żywo za pośrednictwem strony internetowej KSW TV. Nie trzeba więc mieć podpisanej umowy z żadną telewizją, ponieważ usługa KSW TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do telewizji, tylko odrębną aplikacją na której opłaca się jednorazowo dostęp do gali. Z usługi może skorzystać każdy fan MMA, niezależnie od tego w jakim kraju obecnie się znajduje. Usługa PPV KSW TV dostępna jest na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą jaką należy wykonać jest przejście na stronę kswtv.com i zarejestrowanie konta w serwisie. Konto można założyć w tradycyjny sposób – poprzez aktywację e-mail, ale również przez aplikację Facebooka. Założenie konta w serwisie KSW TV jest całkowicie bezpłatne.

Jeżeli założyłeś już konto, możesz wykupić dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, uzyskasz możliwość obejrzenia całej galę na żywo z dodatkową opcją oglądania powtórek z gali przez kolejne 72 godziny po zakończeniu wydarzenia, a także w trakcie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Usługa PPV na stronie KSW TV jest dostosowana do określonych rodzajów i konfiguracji sprzętu a ich pełna dostępna jest na stronie internetowej serwisu KSW TV. Transmisja dostępna jest na ekranach komputerów za pośrednictwem najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja mobilna, dzięki której można byłoby oglądać transmisje przez aplikację na tablecie czy smartfonie.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Jak wspomnieliśmy na samym początku w walce wieczoru kibice zobaczą prawdziwe ciężkie starcie dwóch wielkich mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzianowski przetestuje umiejętności Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w organizacji KSW.

W drugiej prawdopodobnie najbardziej emocjonującej walce zobaczymy starcie powracającego po poważnych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem KSW w kategorii półśredniej. Ponadto na gali KSW 47 zaplanowanych zostało siedem innych walk a ich pełną i aktualną listę przedstawiamy poniżej.

KSW 47 – karta walk

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.