KSW 49: 18 maja gala w Gdańsku

Trzecia tegoroczna gala konfrontacja sztuk walki zaplanowana została na 18. maja w Gdańskiej ergo arenie. Ponownie na kibiców mma i ksw czeka wspaniała gala ksw i na pewno wyjątkowe starcia z udziałem największych gwiazd ksw w Polsce i Europie.

W walce widowiska zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wielki pojedynek w jakim stawką będzie mistrzowski pas czempiona kat średniej. Obaj zawodnicy ksw walczyli już ze sobą w 2018 r i wówczas zwyciężył zawodnik z Wielkiej Brytanii.

Na gali konfrontacji sztuk walki 49 oglądać będziemy też pojedynek o drugi pas czempiona – w kategorii do 77 kg. Aktualny mistrz ksw – Roberto Soldić walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim, który jest niedawno w bardzo dogodnej dyspozycji i w kilku starciach pokazał, iż zasługuje na możliwość pojedynku o pas mistrza.

Trzeci duży pojedynek na gali ksw 49 to bitwa Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były czempion ksw ksw zmierzy się z dawnym reprezentantem walczącym w najpopularniejszej federacji mma na świecie ufc.

KSW 49 live w tv i przez internet

Ksw przyzwyczaiło już, że najsłynniejsze gale, jakie tworzy udostępnia tylko w płatnym systemie usługi ksw ppv. Transmisja ksw 49 live również dostępna będzie w usłudze ppv ksw – możliwosć oglądania i dostęp do gali w internecie kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 47 możliwe będzie także śledzić w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od operatora, jednak jest ona zwykle zbliżona do ceny, za jaką wolno nabyć dostęp do transmisji online internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po zakupie aplikacji ksw tv ppv udstępnionej na witrynie internetowej ksw ppv tv live. Ażeby wykupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną telewizją czy platformą live. Wystarczy przejść na wirtynę ksw live ppv tv, wybrać rodzaj płatności i zrealizować zakupu.

KSW 49 – gdzie wykupić KSW PPV TV?

Proces nabycia dostępu do transmisji ksw tv jest niezwykle łatwy. Na start trzeba wejść na witrynę ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez adres poczty e-mail lub wpisując się własnym kontem z Facebooka. Rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po otwarciu konta można przejść do płatności i wyszukać korzystną formę – przelew online lub kartę kredytową. Po zakupie można rozpocząć oglądać – na żywo ale także korzystając z przewijania wracać do najlepszych momentów transmisji gali. Co więcej po ukończeniu wydarzenia przez następne 72 h można oglądać całą transmisję gali.

Transmisja w internecie ksw tv ppv dostosowana jest do największych przeglądarek www i udostępniona jest na monitorach pecetów ale także urządzeń przenośnych. Niestety na owy czas federacja ksw nie udostępnia aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby live stream live online, zatem też jednym rodzajem jest odtwarzanie przez przeglądatkę internetową.

KSW 49 – kto wystąpi na gali?

Jak już nadmieniliśmy w trzech najsilniejszych konfrontacjach gali dane będzie zobaczyć dwa w których stawką walki będą pasy mistrzów konfrontacji sztuk walk. W jednym z nich Michał Materla zawalczy ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na jaką szczególnie czekają sympatycy mma w polsce będzie konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Specjalnie na ksw 49 prócz trzech wyszczególnionych rywalizacji, będziemy oglądać sześć kolejnych pojedynków w których uda się obejrzeć dużą liczbę wielkich
zawodników mieszanych sztuk walki. Pełna karta walk dostępna jest poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 25.04.2019)
Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damiana Janikowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.