KSW 49 w Gdańsku 18. maja

Kolejna gala ksw odbędzie się 18. maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Po raz kolejny na fanów mma czeka wielka gala i z pewnością wielkie walki z udziałem największych gwiazd mma w Polsce i Europie.

W walce wieczoru zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wielki pojedynek w którym stawką będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą w 2018 roku i wówczas górą był Brytyjczyk.

Na gali ksw 49 zobaczymy również pojedynek o drugi mistrzowski pas – w kategorii do 77 kilogramów. Aktualny mistrz – Roberto Soldić zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w bardzo dobrej formie i w kilku pojedynkach pokazał, że zasługuje na szansę walki o pas.

Trzeci wielki pojedynek na gali KSW 49 to starcie Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw zmierzy się z byłym zawodnikiem walczącym w największej federacji na świecie ufc.

KSW 49 na żywo w telewizji i internecie

Ksw przyzwyczaiło już, że największe gale, które organizuje udostępnia tylko i wyłącznie w płatnym systemie ksw ppv. Transmisja ksw 49 na żywo również dostępna będzie w usłudze ksw ppv – dostęp do gali w internecie kosztować będzie 40 złotych.

Galę ksw 47 można będzie również oglądać w telewizji, wykupując dostęp do transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uzależniona od operatora, ale jest ona zazwyczaj przybliżona do ceny, za którą można uzyskać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali ksw 47 dostępna będzie po wykupieniu usługi ppv dostępnej na stronie internetowej ksw 49 live stream. Aby dokonać zakupu, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną telewizją czy platformą. Wystarczy wejść na stronę ksw tv, wybrać sposób płatności i dokonać transakcji.

KSW 49 – jak wykupić PPV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji ksw ppv jest bardzo łatwy. Na początek należy wejść na stronę internetową ksw tv i zarejestrować nowe konto – aktywując je przez e-mail lub rejestrując się kontem z Facebooka. Rejestracja konta jest całkowicie darmowa.

Po utworzeniu konta należy przejść do płatności i wybrać odpowiednią metodą – przelew lub karta płatnicza. Po opłaceniu można rozpocząć oglądanie – na żywo a także wykorzystując przewijanie powracać do najciekawszych momentów gali. Co więcej po zakończeniu widowiska przez kolejne 72 godziny można odtwarzać całą transmisję.

Transmisja internetowa ksw ppv dostosowana jest do najpopularniejszych przeglądarek internetowych i dostępna jest na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych. Niestety na ten moment ksw nie udostępnia aplikacji, która udostępniałaby transmisję online, dlatego też jedynym sposobem jest oglądanie przez przeglądarkę.

KSW 49 – kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy w trzech największych pojedynkach gali zobaczymy dwa w których stawką będą mistrzowskie pasy ksw. W jednym z nich Michał Materla zmierzy się ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na którą najbardziej czekają fani mma będzie starcie Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Ponadto na gali oprócz trzech wymienionych walk, zobaczymy 6 innych pojedynków w których zobaczymy wielu znanych zawodników mma. Pełną kartę walk prezentujemy poniżej.

Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damian Janikowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.