KSW 50: Kto będzie walczyć? Kiedy gala?

Casz na kolejną galę ksw, która odbędzie się we wrześniu w Londynie na Wembley Arena. Kibice mma na pewno będą usatysfakcjonowani z walk, które odbędą się na następnej gali ksw. Ponownie będzie można oglądać najlepszych zawodników mma na gali KSW!

KSW 50 online w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, że najsłynniejsze gale, które organizuje udostępnia wyłącznie w płatnym systemie ksw ppv. Transmisja ksw 50 na żywo jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv – stream kolejnej gali w internecie kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 47 można będzie jeszcze obejrzeć w tv, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, jednakże jest ona przeważnie przybliżona do ceny, za którą wolno dostać dostęp do transmisji online internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali federacji ksw 50 widoczna będzie po kupieniu systemu dostęp ppv udstępnionej na witrynie internetowej ksw ppv tv tv live. Aby wykupić, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną tv czy też platformą tv. Wystarczy wejść na wirtynę ksw tv ppv, wybrać formę płatności i dokonać zakupu.

KSW 50 – gdzie wykupić PPV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji online ksw tv jest wyjątkowo łatwy. Na wstępie należy przejść na witrynę usługi ksw ppv tv i zarejestrować konto – aktywując je przez e-mail lub wpisując się osobistym kontem z portalu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest całkiem bezpłatna.

Po utworzeniu konta należy przejść do systemu płatności i dobrać korzystną formę – przelew ekspresowy lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądać – stream oraz używajac przewijania wracać do najatrakcyjniejszych momentów hitowej gali. Dodatkowo po skończeniu gali przez następne 72 h można odtwarzać całą transmisję gali.

Transmisja w internecie ksw tv zaadaptowana jest do popularnych przeglądarek www i dostępna jest na ekranach komputerów czy też urządzeń mobilnych. Niestety na ów czas federacja nie udziela aplikacji mobilnej, która prezentowałaby live stream online, dlatego też jednym systemem jest obserwowanie poprzez przeglądatkę internetową.

KSW 50 – kto wystąpi na gali ksw 50?

Jak już wspomnieliśmy w 3 najistotniejszych rywalizacjach gali będziemy oglądać dwa w których stawką konfrontacji będą pasy mistrzów konfrontacji sztuk walki. W jednym z nich Michał Materla stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem, a Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na jaką szczególnie czekają entuzjaści mma będzie starcie Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na gali oprócz trzech wyszczególnionych konfrontacji, zobaczymy sześć innych bitew w których zobaczymy wielu atrakcyjnych wojowników ksw i mma. Pełną kartę walk omawiamy poniżej.

Karta walk (stan na dzień 26.07)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – TBA
Antoni Chmielewski – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.