KSW Road to Wembley: Graham rywalem Pudzianowskiego

31. października SSE Arena Wmbley gościć będzie najlepszych zawodników Mieszanych Sztuk Walki. W Londyńskiej arenie odbędzie się Gala KSW 31: Road to Wembley, na której zobaczymy m.in. Marusza Pudzianowskiego. Federacja KSW ujawniła już prawie wszystkie nazwiska zawodników, którzy wezmą udział na gali.

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski w kategorii ciężkiej skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem. Australijczyk będzie kolejnym rywalem byłego strongmana w drodze do walki o pas KSW. Jeżeli popularny „Pudzian”, wygra walkę w Londynie, najprawdopodobniej będzie to już ostatni przystanek przed walką o pas KSW kategorii ciężkiej, który obecnie należy do Karola Bedorfa. Graham na ostatniej Gali KSW walczył z Bedorfem o pas i mało brakowało, aby Polski zawodnik przegrał walkę. Rok temu na jednej z gal, Graham pokonał natomiast Marcina Różalskiego. Warto zobaczyć Galę KSW 32 na żywo, która dla „Pudziana” może okazać się najważniejszą walką w karierze. Czy były strongman wygra i otworzy sobie drzwi do walki o pas?

W Londynie do drugiej obrony pasa stanie Boryś Mańkowski, który zmierzy się o pas KSW w kategorii półśredniej z Mikhailem Tsarevem. W innej bardzo ciekawie zapowiadającej się walce zobaczymy Marcina „Różala” Rózalskiego z londyńczykiem Jamesem McSweeneyem.

Na Gali KSW Londyn na żywo będzie można również zobaczyć Mateusza Gamrota. Rywal Polaka nie został jednak jeszcze podany i jest to jedyna niewiadoma w głównej karcie walk gali. W innych walkach zobaczymy: Rafała Moksa z Jimem Wallheadem, Oli’ego Thompsona z Michałem Włodarkiem a także Bretta Coopera z Maiquelem Falcao. Emocje gwarantowane!

Pełna lista walk na gali w Londynie:

Brett Cooper vs Maiquel Falcao
Oli Thompson vs Michał Włodarek
Rafał Moks vs Jim Wallhead
Mateusz Gamrot vs Rywal jeszcze nie został podany
Marcin Różalski vs James McSweeney
Borys Mańkowski vs Michail Tsarev (walka o pas KSW -77kg)
Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.