Kto w walkach wieczoru KSW 42?

Najbliższa gala federacji KSW odbędzie się 3. marca roku w Łodzi Organizacja mma KSW powraca do łódzkiej Atlas Areny aż po pięciu latach i na pewno będzie to znakomita gala z udziałem największych sław MMA I KSW w Europie. W sumie zaplanowanych jest 9 wojen a w trzech spośród nich stawką będzie pas. Do największych gwiazd które walczyć będą na gali KSW 42 zaliczyć można m.in. Mameda Chalidowa, Michała Materlę, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski ale także Łukasza Jurkowskiego.

Na KSW Live w konfrontacji głównej dane będzie zobaczyć dwóch czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Chalidow zawalczy z Tomaszem Narkunem. Walka odbędzie się na określonym zakresie wagowym zaś stawką konfrontacji nie będzie żaden mistrzowski pas ksw a rywalizacja trwać będzie 3 rundy po 5 min. Khalidov to ikona mieszanych sztuk walki w Kraju ale też najbardziej rozpoznawalny wojownik mma KSW. Gwiazdor z Olsztyna znajduje się właśnie w wyśmienitej dyspozycji a także może pochwalić się wyjątkową serią wygranych. 5 ostatnich walk w ksw Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a zawodnik ksw ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet zwycięstw i ponadto praktycznie zawsze zachwyca niewątpliwie wspaniałą kondycją i dyspozycją na wielu płaszczyznach konfrontacji.

W jednym z pojedynków głównej gali KSW 42 zobaczymy Michała Materlę, który po długiej pauzie powrócił do pojedynków na KSW w Dublinie. W nadchodzącej walce prawdziwy wojownik stanie przed kolejną okazją aby ukazać się kibicom MMA oraz wrócić do konfrontacji o mistrzowski pas. Po klęsce z Mamedem Khalidovem w 2015 Materla stoczył 3 starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale również Paulo Thiago. Wszystkie trzy starcia zakończyły się pewnymi wygranymi – 2 przez techniczny nokaut i jedno KO.

Mateusz Gamrot to kolejny gwiazdor który następny raz będzie bronić pasa mistrza. 2 poprzednie konfrontacje Gamrota to wspaniałe walki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym skończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii rywalizacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwalał na realizowanie hitowego starcia. Tym razem zawodnik z Poznania zapewne będzie potrzebował przeprowadzić walkę na własną korzyść.

Zapewne wszelakich fanów MMA W EUROPIE ucieszy fakt, że po raz kolejny uda się obejrzeć w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości fanom MMA w ubiegłych latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem transmisji gal KSW. Juras wrócił do walk MMA na historycznej gali na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed możliwością na kolejny tryumf z niesamowicie doświadczonym przeciwnikiem.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w telewizji i przez Internet tylko w systemie PPV – dowiedz się jak zamowic KSW, przewidziano również konfrontację o pas ksw w kategorii kobiet. Miłośników MIESZANYCH SZTUK WALKI prawdopodobnie uraduje dodatkowo fakt iż na gali w Łodzi będzie dane zobaczyć niesamowitą Ariane Lipski, która za każdym razem kiedy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI zadziwia swoją siłą i stylem zamykania walk. Lipski jest aktualną mistrzynią a fani MMA uwielbiają ją nie tylko za to jak walczy, ale jednocześnie jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano 9 bitew, natomiast cała aktualna karta gali przedstawia się następująco:

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
TBA – TBA
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.