Kto z Pucharem Mistrzów?

Wprawdzie do ostatecznych rozstrzygnięć tegorocznego sezonu wciąż daleko, ale bukmacherzy już dziś oferują nam zakład odnośnie wyniku rywalizacji w Lidze Mistrzów. Za nami już przecież faza grupowa, a w grze pozostało tylko 16 zespołów.

Najwięcej z Hiszpanii (4 zespoły), Niemiec ( 3 zespoły) oraz Anglii i Włoch (po 2 zespoły). Przypomnijmy, które kluby będą tworzyły pary 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Hiszpania ? Real, Barcelona, Malaga, Valencia

Niemcy ? Borussia, Bayern, Schalke

Anglia ? Manchester United, Arsenal

Włochy ? Milan, Juventus

Szkocja ? Celtic

Turcja ? Galatasaray

Francja ? PSG

Ukraina ? Szachtar

Portugalia ? Porto.

Bwin w swojej ofercie posiada zakład na wskazanie kraju, z którego będzie pochodził zwycięzca Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że jego faworytem są te państwa, z których w grze pozostało najwięcej zespołów. Przewodzą Hiszpanie po kursie 1.85, a zaraz za nimi są Niemcy po kursie 2.85 i Anglicy po kursie 10.00. Wygląda na to, że w cenie znów jest Barcelona Real ? zeszłoroczni półfinaliści rozgrywek. Pokaz siły w fazie grupowej dała Borussia i Bayern, stąd nie dziwi jest wysoka ocena tych zespołów przez Bwina. Wydaje się, że liga angielska zbyt prędko nie wypromuje zespołu zdolnego do sięgnięcia po tytuł w LM. Osobiście liczę na to, że wpadka Barcelona czy Realu tym razem nie będzie miała miejsca i może to właśnie te zespoły zobaczymy w bezpośredniej rywalizacji chociaż na etapie ? finału.

Dodatkowo możemy się założyć z Bwin, który klub sięgnie po laury w bieżącym sezonie. Liderem znów są Hiszpanie ? Barcelona po kursie 3.60 i Real po kursie 4.28. Za nimi są Niemcy – Bayern po kursie 6.00 i Borussia po kursie 8.00. Na samym końcu stawki jest Celtic i Galatasaray po kursie 101.00. A kto waszym zdaniem sięgnie po tytuł w tym roku, skoro Chelsea już odpadła z rywalizacji?

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.