Kubot we Wiedniu

0

Po serii kompletnych niepowodzeń Kubota na turniejach ATP czekamy na to, co pokaże w Europie. Jutro wystąpi w swoim pierwszym meczu we Wiedniu i niestety znów trzeba się spodziewać jego eliminacji już w I rundzie.

Jego rywalem będzie Mayer. Niemiec jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 50 miejscu przy 71 pozycji Polaka. Posiada z nim także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 2 mecze to 2 zwycięstwa Niemca. Ostatnie z nich miało miejsce w kwietniu 2013 w Monachium ? tam Mayer wygrał 2-1. Znów zwycięży?

Kubot ma za sobą fatalną passę. W Winston Salem i Bangkoku był eliminowany w I rundach, przegrał oba mecze w ramach Pucharu Davisa, a w Szanghaju nie przebrnął nawet kwalifikacji. Polak wyraźnie nie czuje się dobrze na kortach twardych i powinien to potwierdzić we wtorek we Wiedniu.

Rywal będzie wymagający i chyba poza zasięgiem Polaka, szczególnie w takiej formie. Mayer na US Open dotarł do 1/32 finału, w Pucharze Davisa ograł obu rywali o wyższym potencjale niż Kubot. W Metz dotarł do ? finału zawodów, w Szanghaju do ? finału. Jego wyniki mówią same za siebie. Typuję wygraną Niemca.

Kurs na Mayera wynosi 1.35, zaś za wygraną Kubota bet365 płaci 3.10.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.