Latina vs San Giustino

Najbliższy weekend to nie tylko emocje narciarskie. Zapraszam do włoskiej Serie A ? kolejna kolejka zmagań siatkarskich to także pojedynek Latiny z San Giustino.


Bwin wyraźnie faworyzuje w tej parze gospodarzy. Latina wprawdzie ma dużo lepszy bilans i pozycję w tabeli, co może przemawiać za jej wygraną. Gospodarze zdobyli dotąd 20 oczek i mają bilans 7 zwycięstw i 6 porażek. Ich niedzielni rywale mają punktów tylko 11, a ich bilans to 3 wygrane i 10 porażek. Wyraźna przewaga gospodarzy.

Ale tylko w tabeli. Starcia tych drużyn w ostatnich latach to jedne z najbardziej zaciętych pojedynków ligowych. Oba to przecież średniaki, żeby nie powiedzieć słabeusze Serie A. w 2012 roku lepsza 2 razy była Latina, która zwyciężała w stosunku 3-2. W 2011 roku zaś 3 pojedynki na swoją korzyść rozstrzygali zawodnicy z San Giustino. Istny misz masz w tym starciu, stąd zaskakują mnie tak jednoznaczne typy Bwina.

San Giustino wszystko przegrywa jak leci. Ogrywa tylko sąsiadów z tabeli (Rawenna, Castellana), a w starciach z lepszymi na papierze zespołami sobie nie radzi. Uległo Cuneo, Modenie, Maceracie i Piacenzie. Zaskoczony tym nie jestem, ale nie sadzę, aby w niedzielę łatwo przegrali z Latiną 3-0. Tym samym typuję wygraną gości z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Latinę wynosi 1.22, zaś za wygraną San Giustino Expekt płaci 3.80

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.